SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza Lewińska w ramionach Marcina. Śmierć zbliża ich do siebie

M jak miłość. Iza Lewińska w ramionach Marcina. Śmierć zbliża ich do siebie

20.10.2015, godz. 20:05
M jak miłość odc. 1167. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1167. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" jest gotowy na nowy związek? W 1167 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowski zacznie nowe życie bez Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Czy Iza (Adriana Kalska) będzie jego nową dziewczyną? Marcin stawia pierwsze kroki i jeszcze bardziej zbliża się do ślicznej kuratorki - zaprasza Izę na pierwszą randkę!

"M jak miłość" odcinek 1167 - wtorek, 20.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Chodakowski spłoszył się, kiedy Iza pocałowała go w namiocie podczas wspólnego wyjazdu do Ogrodzieńca. Na szczęście szybko dochodzi do wniosku, że przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by on i Iza byli przyjaciółmi, nawet bliskimi...

Zobacz: M jak miłość. Marcin pomaga Izie i zatrudnia w firmie jej brata

I chociąż kocha Kasię, to dla swojego dobra i dla dobra Szymka (Staś Szczypiński) rozumie, że powinien zacząć nowe życie u boku innej kobiety. Czy Iza sprawdzi się na tym miejscu?

W 1167 odcinku ''M jak miłość'' Maciek, którego Marcin zatrudnił w firmie na prośbę Izy, doprowadza do wypadku na budowie. Niedoświadczony chłopak musi jechać do szpitala. Marcin odwozi go i na miejscu spotyka się z Izą.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Olek adoptują dziecko

Znajomi umawiają się na popołudniową kawę. Przy okazji Lewińska wspomina, że potrzebuje pomocy z ustawieniem poczty elektroniczej w komputerze. Marcin oferuje jej swoje wsparcie. Ale ich plany komplikuje Olek (Maurycu Popiel), który prosi Marcina, by przyszedł do niego na rodzinną kolację z ich matką Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska)

Tak właśnie Marcin zaprasza Izę na pierwszą randkę! Samotny tata Szymka zamierza przedstawić Olkowi i Magdzie (Anna Mucha) swoją nową przyjaciółkę. Jednak tuż przed spotkaniem Iza musi pilnie jechać do szpitala, bo jedna z jej podopiecznych próbowała sie zabić.

Kilka godzin później, już po kolacji, zjawia się przed blokiem Olka. Akurat w chwili gdy Marcin wychodzi z Szymkiem do domu. Chodakowski zaprasza Izę do siebie....

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz się: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: