SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł ma dosyć! Ala zostawi Pawła i wyjedzie z Polski?

M jak miłość. Paweł ma dosyć! Ala zostawi Pawła i wyjedzie z Polski?

14.10.2015, godz. 09:46
M jak miłość odcinek 1166. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1166. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Kryzys finansowy u Zduńskich z "M jak miłość" odbija się na ich małżeństwie! W 1166 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) wciąż walczą z długami. Coraz bardziej załamana żona Pawła znów namawia go na wyjazd do Anglii gdzie w Londynie czeka na niej praca informatyka. Ale Zduński nie chce nawet o tym słyszeć. W mocnych słowach sprzeciwia się planom ukochanej. Ma dosyć ciągłej walki o przetrwanie, ale nie zgadza się na przeprowadzkę. Ale jest jednak gotowa wyjechać sama...

"M jak miłość" odcinek 1166 - poniedziałek, 19.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Paweł i Ala z "M jak miłość" wpakowali się w niezłe kłopoty finansowe. "Bistro za rogiem" i sklep Ali "Galeria u Baśki" przynoszą już tylko straty. Długi Zduńskich rosną w tak szybkim tempie, że w 1166 odcinku "M jak miłość" Paweł w rozmowie z Piotrkiem przyznaje się, że jest już bankrutem.

- W nocy nie śpię, tylko główkuję, jak się z tego bagna wydobyć... I wiem jedno: jestem cholernym nieudacznikiem! Nie potrafię zabezpieczyć swojej rodziny, rozumiesz? Twój brat jest pieprzonym bankrutem! - żali się Piotrkowi (Marcin Mroczek).

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał Mroczek o odejściu z M jak miłość: "Nie chciałem być w takiej sytuacji"

Jedynym wyjściem z sytuacji wydaje się wyjazd do pracy do Anglii. W Londynie czeka na Alę posada w firmie informatycznej, w której kilka miesięcy temu pracowała w Krakowie. Żona Pawła pragnie wyjechać z rodziną z Polski, bo tylko tak będą mogli spłacić wszystkie swoje długi i wreszcie stanąć na nogach. Jednak Paweł ostro się temu sprzeciwia.

- Mogłabym popracować dwa, trzy miesiące... - przekonuje go żona. Widząc jednak, że Paweł nie zamierza się przeprowadzić do Anglii sugeruje, że być może wyjdzie sama. Zarobi trochę pieniędzy i szybko wróci.
- Ja nie chcę tak żyć - ty tam, ja tu, spotkania raz w miesiącu - wybucha Zduński.

Patrz: M jak miłość. Awantura u Mostowiaków. Wyda się, że Barbara sprzedała Natalkę i jej córkę Hanię

Pomocną dłoń do Pawła i Ali wyciągają Piotrek i Kinga (Katarzyna Cichopek), którzy znów proponują mu pożyczkę. Tym razem kilka tysięcy złotych. Paweł nie ma wyjścia - bierze pieniądze od brata, bo dzięki nim może spłacić wszystkie swoje długi.

W międzyczasie do "Bistro za rogiem" zagląda Kuba Markowski (Marcin Piętowski), oszust i naciągacz ze Żnina. Dzięki temu, że Barbara (Teresa Lipowska) opowiada Pawłowi historię porachunków Mostowiaków z Markowskimi, Zduński już wie, że rachunki między ich rodzinami zostały już wyrównane.

Markowski sądzi jednak inaczej. Wykorzystuje chwilę nieuwagi Pawła i Ali i kradnie wszystkie pieniądze, które Zduński dostał od brata.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Zapisz: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: