SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wybuch gniewu Lucjana Mostowiaka! Odkryje kłamstwo Barbary

M jak miłość. Wybuch gniewu Lucjana Mostowiaka! Odkryje kłamstwo Barbary

13.10.2015, godz. 08:30
M jak miłość odc. 1165. Barbara (Teresa Lipowska), Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odc. 1165. Barbara (Teresa Lipowska), Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Takiej awantury u Mostowiaków w "M jak miłość" jeszcze nie było! Schorowany Lucjan (Witold Pyrkosz) zwykle ustępuje Barbarze (Teresa Lipowska) i nie wątpi w jej prawdomówność, ale tym razem traci cierpliwość. W 1165 odcinku "M jak miłość" senior rodu odkrywa wstydliwą tajemnicę swojej żony. Przed przypadek dowiaduje się, że Barbara dała się przekupić Katarzynie Maj (Grażyna Starchota), matce Darka (Marcel Sabat), byłego chłopaka Natalki (Marcjanna Lelek) i ojca jej córki Hani. Ta wiadomość powoduje u niego atak furii.

"M jak miłość" odcinek 1165 - wtorek, 13.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Barbara Mostowiak przez kilka miesięcy ukrywała przed Lucjanem, że wzięła pieniądze od Katarzyny Maj. Ale prawda wreszcie wychodzi na jaw! W 1165 odcinku "M jak miłość" w rodzinie Mostowiaków zostaje poruszony temat studiów Natalki. Świężo upieczona mama, ze względu na Hanię, chce studiować zaocznie, a to wiąże się ze sporymi kosztami.

Przeczytaj: M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

I właśnie wtedy Barbara informuje bliskich, że odłożyła 30 tysięcy na studia wnuczki. Pieniądze mają pochodzić ze sprzedaży działki. Ale prawda jest zupełnie inna. Lucjan szybko orientuje się, że jego żona kłamie. Nie domyśla się jednak skąd Barbara wzięła aż tak dużą sumę i dlaczego nic mu o tym nie powiedziała. - Basiu, skąd ty masz te pieniądze? I dlaczego okłamałaś Marka i Ewę? Ja nic nie wiem o żadnej działce...

Mostowiakowa nie ma innego wyjścia. Musi wyznać mężowi, że dała się przekupić matce Darka. Katarzyna Maj, podczas swojej ostatniej wizty w Grabinie, przyszła do Mostowiaków i położyła przed Barbarą kopertę z 30 tysiącami złotych. To pieniądze dla Natalki i jej dziecka, których dziewczyna nie chciała wziąć od niedoszłej teściowej.

Matka Darka skusiła Barbarę opowiadając jej o tym, że przecież Natalka i jej córka wcześniej czy później będą potrzebowały pomocy.

-
Nikt nie musi o tym wiedzieć… Nawet nie powinien! A kiedyś, kiedy Natalka będzie w potrzebie, pani jej pomoże. Niechże pani będzie rozsądna. Nikt nigdy się o tym nie dowie! Proszę to zrobić dla swojej wnuczki. To co… umowa stoi? - te słowa Katarzyny Maj przekonały Barbarę.

Patrz: M jak miłość. Lucjan Mostowiak umrze. Witold Pyrkosz o śmierci Lucjana w M jak miłość

Na wieść o kłamstwie żony, wizycie matki Darka i ich tajnej umowie Lucjan wpada we wściekłość. Zarzuca Barbarze, że nie postąpiła honorowo, że tak łatwo sprzedała swoją wnuczkę Natalkę.

- Wzięłaś pieniądze od matki Darka? Jak mogłaś…

- Mogłam! Zrobiłam to dla Natalki i dla jej dziecka! Natalka jest młoda, niedoświadczona, pojęcia nie ma, ile kosztuje wychowanie dziecka… Nie wie, jak jej będzie trudno w pojedynkę. Ktoś musiał pomyśleć o tym za nią!

- Od tego jest jej ojciec, jest Ewa… Marek będzie wściekły, jak się dowie!

- Nie dowie się, bo mu nie powiemy! Posłuchaj… Natalka musi skończyć studia, musi zdobyć wykształcenie, mieć jakiś zawód, fach w ręce… To będzie dla niej najlepsze zabezpieczenie! Musi być niezależna, a my jej w tym pomożemy… Czy to naprawdę takie złe rozwiązanie?

Barbara ukryła 30 tysięcy od matki Darka w komodzie w salonie domu. Jak to się stało, że gotówka nie spłonęła w pożarze? Dwa tygodnie przed pożarem Mostowiakowa zaniosła wszystkie pieniądze do banku i otworzyła konto.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: