SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula wypomina Frankowi, że złamał jej serce

M jak miłość. Ula wypomina Frankowi, że złamał jej serce

09.10.2015, godz. 12:45
M jak miłość odc. 1165. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1165. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ula Mosotowiak (Iga Krefft) z "M jak miłość" nie wybaczy Frankowi (Piotr Nerlewski), że złamał jej serce. W 1165 odcinku ''M jak miłość'' dziewczyna wypomina leśniczemu z Grabiny, że źle ją potraktował. Zarzycki nie żałuje, że dał Uli kosza, bo to Natalka (Marcjanna Lelek) bardziej mu się podoba. Młode Mostowiaczki wejdą na wojenną ścieżkę przez Franka? Ula nie daruje siostrze, że zafundowała jej wielki sercowy zawód.

"M jak miłość" odcinek 1165 - wtorek, 13.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Nieszczęśliwe zakochana Ula cały czas przeżywa fakt, że Franek odrzucił jej uczucie po tym jak spędzili razem namiętną noc w leśniczówce. Przystojny leśniczy z Grabiny bardzo jej się podoba, ale on woli Natalkę. Zresztą powiedział Natalii wprost, że gdyby miał się kiedyś zakochać to w takiej dziewczynie jak ona.

Zobacz: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

W 1165 odcinku ''M jak miłość'' Natalka i Franek ratują małe szczeniaczki przed tragiczną śmiercią. Ktoś wsadził zwierzątka do worka i usiłował się ich pozbyć. Ula widząc leśniczego ze słodkimi pieskami wcale się nie rozczula. Wprost przeciwnie. Przypomina sobie za to o złamanym sercu.

- Co z nimi zrobisz? Pozwolisz żeby się do ciebie przywiązały, a potem się ich pozbędziesz? Chociaż są miłe i kochane? - pyta z wyrzutem Ula.
- Nie. Od razu je oddam do adopcji...
- Super. Nie będziesz miał okazji złamać im serca - dodaje Mostowiaczka i odchodzi.

Przeczytaj: M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

Czy Franek pożałuje, że zostaił Ulę? To Natalka jest mu bliższa i nie wygląda na to, żeby to miało się zmienić w najbliższym czasie. Czy Natalka i leśniczy będą parą? Ula nie wybaczyłaby tego swojej siostrze... Jeszcze tego samego dnia każe Natalce obiecać, że między nią i Frankiem nigdy nic nie będzie!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: