SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka wścieka się, bo Franek będzie ojcem małej Hani

M jak miłość. Matka Franka wścieka się, bo Franek będzie ojcem małej Hani

12.10.2015, godz. 21:25
M jak miłość, Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Pani Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość, Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek), Pani Zarzycka (Jowita Budnik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" będzie z Natalką (Marcjanna Lelek)? Matka Franka (Jowita Budnik) nie pozwoli młodemu leśnikowi na romans z panną z dzieckiem. Kiedy on w 1165 odcinku ''M jak miłość'' wybierze Natalkę, Zarzycka będzie niezadowolona. Jej zdaniem Franek zasługuje na kogoś innego niż panna z dzieckiem! Czy leśniczy z ''M jak miłość'' sprzeciwi się swojej matce?

"M jak miłość" odcinek 1165 - wtorek, 13.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" są więcej niż tylko przyjaciółmi. Od niedawna rodzi się między nimi uczucie, które może być początkiem poważnego związku. Leśniczy z Grabiny jest częstym gościem w domu Jerzego Kolędy (Artur Barciś) gdzie po urodzeniu córki Hania (Maja Marczak) zamieszkała młoda mama.

Zobacz: M jak miłość. Darek wróci do Natalki, ale to Franek będzie ojcem Hani! Tragiczny wypadek Darka

Natalka zaproponowała Frankowi, żeby został ojcem chrzestnym małej Hani, a leśniczy przyjął tę propozycję. Mama Franka nie jest zadowolona widząc, że jej syn robi maślane oczy do Natalki...

- Jak nie jedna siostra, to druga. A co jedna to lepsza. Będziesz się teraz intresował panną z dzieckiem synu? - wypytuje Zarzycka.

Franek jest dorosły i nie zamierza się tłumaczyć przed matką. - Mamo daj spokój sobie i mi... - ucina szybko temat. Czy matka Franka pozbędzie się Natalki z życia swojego syna?

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek nie będą razem przez Ulę

- Matka Franka jak każda mama martwi się tym, czy syn dobrze ulokował uczucia. Ta postać, pewnie jak wiele matek w takiej sytuacji, musi czuć się niezręcznie.Mamie Franka odpowiadałaby tylko księżniczka. Taka dziewczyna, o której byłaby pewna, że uszczęśliwi jej syna - powiedziała serialowa matka Franka w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: