SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Czy Agnieszka straci dziecko Tomka?

M jak miłość. Czy Agnieszka straci dziecko Tomka?

12.10.2015, godz. 19:00
M jak miłość odcinek 1165. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1165. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) foto:

Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) z "M jak miłość" straci dziecko? Po tym jak w 1164 odcinku "M jak miłość" okazuje się, że ciąża Agnieszki jest zagrożona na pewno wielu widzów zastanawia się czy Agnieszka poroni. Na szczęście już w 1165 odcinku "M jak miłość" lekarze ratują sytuację. Była ukochana Tomka (Andrzej Młynarczyk) niedługo wyjdzie ze szpitala i zacznie o siebie dbać. Prokuratorka urodzi zdrowe dziecko? Na nowych zdjęciach z planu ''M jak miłość'', które umieściła Magdalena Walach widać duży ciążowy brzuszek Agnieszki. Kiedy poród?

"M jak miłość" odcinek 1165 - wtorek, 13.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1164 odcinku ''M jak miłość'' ciężarna Agnieszka Olszewska trafia do szpitala. Jej ciąża jest zagrożona. Prokuratorka straci dziecko?

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka umiera? Przed śmiercią przekazuje Marcinowi ostatnią wolę

- Wygląda na to, że łożysko jest nieznacznie uszkodzone, mamy też tu anemię... Jeśli krwawienie nie ustanie i anemia się pogłębi, będziemy musieli przetaczać krew - wyjaśnia pacjentce lekarz, a Agnieszka zamiera ze strachu.

Czy dziecko Agnieszki i Tomka przeżyje? Wygląda na to, że przyszła mama chwilowo poczuła się gorzej, a dziecko wkrótce przyjdzie na świat całe i zdrowe. Najnowsze zdjęcia z planu ''M jak miłość'' dowodzą, że ciążowe krągłości Agnieszki nie zniknęły.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w ciąży, ale Joasia też będzie mamą. Kochanki Tomka razem wychowają dziecko

Już niedługo w ''M jak miłość'' Agnieszka wyjdzie ze szpitala i zacznie o siebie bardziej dbać. I właśnie wtedy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dowie się o ciąży rywalki. Partnerka Tomka będzie w szoku widząc, prokuratorkę z wyraźnym ciążowym brzuszkiem. Czy Asia domyśli się, że to Tomek jest ojcem tego dziecka?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: