SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wojtuś boi się, że Joasia zostawi go jak Małgosia

M jak miłość. Wojtuś boi się, że Joasia zostawi go jak Małgosia

11.10.2015, godz. 18:19
M jak miłość odcinek 1164. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odcinek 1164. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Małgosia (Joanna Koroniewska) nie wróci do "M jak miłość", ale Wojtuś (Feliks Matecki) wciąż kocha swoją mamę. Od ostatniego spotkania Małgosi z synem minęły już ponad dwa lata. Nic więc dziwnego, że 6-letni Wojtuś bardzo za nią tęskni. W 1164 odcinku "M jak miłość" w Dniu Matki syn Tomka (Andrzej Młynarczyk) ma nietypową prośbę do swojej niani Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), która zastąpiła mu Małgosię. Chciałby mówić do niej "mamo", bo tak właśnie ją traktuje. Asia z trudem panuje nad łzami wzruszenia.

"M jak miłość" odcinek 1164 - poniedziałek, 12.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

To Joasia zajęła w sercu Wojtusia miejsce Małgosi. Ale nie ma się co dziwić skoro Gosia nie utrzymuje żadnych kontaktów ze swoimi dziećmi i resztą rodziny. Od dwóch lat mieszka w Los Angeles. Ostatnio wyrwała się ze szponów sekty, która długo sterowała jej życiem, ale nie zamierza wracać do Polski. Rozwiodła się z Tomkiem i zrzekła się praw do opieki nad Wojtusiem i Zosią (Julia Wróblewska).

Przeczytaj: M jak miłość. Małgosia nie wróci do M jak miłość! Joanna Koroniewska dementuje plotki

W 1164 odcinku "M jak miłość" w Dniu Matki Wojtuś wspomina Gosię, za którą wciąż tęskni. Co prawda kocha Joasię jak mamę, ale nadal nie może się pogodzić z tym, że rodzona matka już go nie chce. Miłość do Asi jest dla chłopca wszystkim. I właśnie dlatego tak bardzo się boi, że ukochana opiekunka kiedyś zniknie tak jak Gosia.

- Asia, my ci się jeszcze nie znudziliśmy? - pyta nieśmiało swoją nianię tuż po tym jak razem z Zosią szykuje dla niej niespodziankę z okazji Dnia Matki. Joasia jest zaskoczona pytaniem Wojtusia, ale od razu rozwiewa wszystkie jego wątpliwości. - No coś ty, oczywiście, że nie głuptasku

W oczach Wojtusia pojawia się jednak smutek. - Wiesz, moja mama już mnie nie kocha...
- Wojtuś, to jest nieprawda. Twojej mamy po prostu nie ma z nami, ale... No przecież rozmawialiśmy o tym tyle razy - wyjaśnia mu Joanna, lecz Wojtusia wcale to nie pociesza.

- Prawie w ogóle już jej nie pamiętam. Ale ty będzie z nami zawsze? - chłopiec chce mieć pewność, że druga mama go nie opuści. - Bardzo bym chciała...

Patrz: M jak miłość. Ciąża Agnieszki zagrożona. Tomek dowie się, że to jego dziecko?

W końcu z ust Wojtusia pada nieśmiała prośba. - Ja też. Asiu, to czy ja w końcu mogę do ciebie mówić mamo? No wiesz nie zawsze, ale chociaż od czasu do czasu. Mogę? Dzieciaki w przedszkolu ciągle się mnie pytają kim ty jesteś. No i każdy z nich ma mamę, tylko nie ja.

Joanna tylko potakuje głową, a szczęśliwy Wojtuś przytula się do niej i po raz pierwszy nazywa mamą.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: