SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin całuje się z Izą, ale wciąż kocha Kasię

M jak miłość. Marcin całuje się z Izą, ale wciąż kocha Kasię

12.10.2015, godz. 19:37
M jak miłość odc. 1164. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1164. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pierwszy pocałunek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! W 1164 odcinku ''M jak miłość'' Lewińska da się namówić na wyjazd w góry. Po całym dniu emocjonującej wspinaczki Iza i Marcin zbliżą się do siebie w namiocie. W 1164 odcinku ''M jak miłość'' Chodakowski i kuratorka pocałują się po raz pierwszy, ale zaraz potem Marcin spanikuje przypominając sobie, że przecież wciąż kocha Kasię (Agnieszka Sienkiewicz).

"M jak miłość" odcinek 1164 - poniedziałek, 12.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1164 odcinku ''M jak miłość'' Marcin namawia Izę na wyjazd na wspólny weekend w Ogrodzieńcu. Chodakowski, Wojtek (Mateusz Janicki) i Ola (Anna Lipińska) wybierają się na skałki, a Marcin chce mieć towarzystwo pięknej kuratorki. Właśnie tam Iza przeżywa swój "pierwszy raz" na skałkach!

Zobacz: M jak miłość. Iza i Marcin w górach! Ten wyjazd zakończy się romansem

Wojtek i Ola wspinają się profesjonalnie, lecz dla Izy to debiut na skałkach. Chodakowski namawia jednak przyjaciółkę, by pokonała lęk i spróbowała wspinaczki. A pani kurator jest zachwycona! - Było cudownie, to lepsze niż… mogłam się spodziewać!

Wyjazd do Jury Krakowsko-Częstochowskiej jednak okazuje się dobrym pomysłem. Na miejscu Iza i Marcin bardzo się do siebie zbliżają.

W 1164 odcinku ''M jak miłość'' po dniu pełnym wrażeń przyjaciele spędzają wieczór przy ognisku, tuż pod murami zamku… Czekając na ducha kasztelana, który ponoć straszy w okolicy pod postacią czarnego psa. Zjawa w końcu się nie pojawia.

Namiot Marcina odwiedza w namiocie inny gość… - Marcin, ja... chciałam ci podziękować, że mnie tu wyciągnąłeś... Podczas szczerej rozmowy Lewińska opowiada o kłopotach w swoim związku. Chwilę później Iza i Marcin zaczynają się całować!

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w szpitalu - ciąża jest zagrożona! Tomek dowie się, że to jego dziecko?

Następnego dnia Marcin dochodzi do wniosku, że nie powinien się tak spieszyć i zaczyna trzymać Izę na dystans. Lewińska mu się podoba, ale to Kasia cały czas króluje w sercu samotnego ojca Szymka(Staś Szczypiński).

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: