SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjana ponosi szał kibicowania reprezentacji Polski! Dostanie zawału serca na stadionie?

M jak miłość. Lucjana ponosi szał kibicowania reprezentacji Polski! Dostanie zawału serca na stadionie?

12.10.2015, godz. 07:30
M jak miłość odc. 1164. Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odc. 1164. Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Chory na serce Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) z "M jak miłość" odzyskuje wigor gdy gra reprezentacja Polski w piłce nożnej, lecz czy emocjonujący mecz to dla niego nie zbyt wiele? W 1164 odcinku ''M jak miłość'' Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zabierają teścia na męski wieczór. Senior rodu Mostowiaków, zapalony kibic piłkarski, z szalikiem na szyi rusza dopingować biało-czerwonych. Czy serce Lucjana wytrzyma mecz Polski?

"M jak miłość" odcinek 1164 - poniedziałek, 12.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1164 odcinku ''M jak miłość'' Mostowiakowie świętują Dzień Matki. Tomek i Budzyński składają z tej okazji życzenia zaskoczonej Barbarze (Teresa Lipowska).

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ślub Joanny i Tomka Chodakowskiego? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

A ponieważ Mostowiakowie mieszkają teraz u Andrzeja, w sąsiedztwie Tomka, to obaj zięciowie wpadają na pomysł, by rozerwać trochę teścia, który całymi dniami przesiaduje w mieszkaniu i bardzo tęskni za Grabiną. Zabierają Lucjana na mecz Polska - Grecja. Czy taki wypad nie skończy się katastrofą dla chorego na serce Mostowiaka.

Uspokajamy fanów ''M jak miłość''. W 1164 odcinku ''M jak miłość'' senior rodu Mostowiaków zamienia się w szalonego kibica i wybiera się na mecz polskiej reprezentacji, ale wszystko dobrze się kończy. Spotkanie jest towarzyskie, więc Mostowiak nie dostaje na stadionie zawału...

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w ciąży, ale Joasia też będzie mamą. Kochanki Tomka razem wychowają to dziecko

Lucjan lubi czasem czmychnąć z domu i odpocząć od Barbary. Może to właśnie sekret ich szczęśliwego i wieloletniego małżeństwa? Jedno jest pewne - energia rozpiera Mostowiaka zawsze wtedy kiedy grają Polacy.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: