SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia będzie mamą dzieci Tomka! Kiedy ślub?

M jak miłość. Joasia będzie mamą dzieci Tomka! Kiedy ślub?

12.10.2015, godz. 20:12
M jak miłość odcinek 1164. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odcinek 1164. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Zosia (Julia Wróblewska), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Na ślub Joasi (Barabra Kurdej-Szata) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) czekają nie tylko widzowie, ale także dzieci Chodakowskiego. W 1164 odcinku ''M jak miłość'' Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtuś (Feliks Matecki) namawiają ojca, by ożenił się z Asią. Z okazji Dnia Matki dzieci Tomka zaczynają nazywać Joannę swoją mamą, a Zosia sugreuje, że już najwyższy czas na ślub. Czy Asia i Tomek pobiorą się i niania będzie prawdziwą matką dzieci ukochanego?

"M jak miłość" odcinek 1164 - poniedziałek, 12.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Joanna i Tomek w końcu będą prawdziwą rodziną! W 1164 odcinku ''M jak miłość'' dzieci Chodakowskiego pierwszy raz nazywają opiekunkę swoją mamą...

Zobacz: M jak miłość. Kiedy ślub Joanny i Tomka Chodakowskiego? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

Zosia i Wojtuś świętują Dzień Matki, ale jej już z nimi nie ma. Małgosia (Joanna Koroniewska) wciąż przebywa w USA i nie utrzymuje kontaktów z rodziną. Z okazji tego święta Joanna dostaje od Zosi czekoladki, a od Wojtusia ciepłe kapcie.

Chłopiec rozkleja się i mówi nowej wybrance ojca, że jego prawdziwa mama już o nim nie pamięta i już go nie kocha. Wojtuś prosi Joasię, żeby mógł nazywać ją mamą.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka w ciąży, ale Joasia też będzie mamą. Kochanki Tomka razem wychowają to dziecko

Widząc tę scenę Zosia rozkleja się i przy pierwszej nadarzającej się okazji pyta ojca, kiedy zalegalizuje swój związek z Tarnowską. Czy Tomek oświadczy się Asi? Wygląda na to, że dzieci go do tego przekonają!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: