SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza mamą Szymka. To ona zastąpi synowi Marcina zmarłą Kasię

M jak miłość. Iza mamą Szymka. To ona zastąpi synowi Marcina zmarłą Kasię

12.10.2015, godz. 07:59
M jak miłość odcinek 1164, Iza Lewińska (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odcinek 1164, Iza Lewińska (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Iza Lewińska (Adriana Kalska) z "M jak miłość" zastąpi Szymkowi (Staś Szczypiński) zmarłą mamę Kasię (Agnieszka Sienkiewicz)? W 1164 odcinku ''M jak miłość'' kuratorka zajmuje się synem Kasi i Marcina (Mikołaj Roznerski), a maluch czuje się w jej towarzystwie. Chodakowski jest zachwycony i dochodzi do wniosku, że chłopiec pokochał Izę jak matkę. Czy i on zdecyduje się otworzyć serce na nową miłość i Iza będzie dla niego kimś więcej niż tylko przyjaciółką?

"M jak miłość" odcinek 1164 - poniedziałek, 12.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kasia zmarła w czasie porodu, lecz pamięć o niej jest wiecznie żywa w mieszkaniu Marcina. Nie brakuje tam jej zdjęć, dzięki którym Szymkiem kiedyś będzie mógł poznać mamę. Marcin sam radzi sobie w roli rodzica, a to wszystko dzięki pięknej kuratorce Izie Lewińskiej, która pomogła mu wywalczyć w sądzie prawo do opieki nad Szymkiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Iza całują się w namiocie w Ogrodzieńcu

Po zamknięciu sprawy Iza nie zniknęła z życia Chodakowskiego. Obiecała, że zawsze może na niej polegać gdyby nie radził sobie z dzieckiem. Poza tym Marcin zaprzyjaźnił się z kuratorką.

Odtąd Iza jest częstym gościem w domu Marcina, a Szymek już się do niej przyzwyczaił. Chodakowski ma łzy w oczach, kiedy w 1164 odcinku ''M jak miłość'' widzi, jak Iza zajmuje się Szymkiem. 5-miesięczny maluch pokochał ją jak matkę.

Zobacz: M jak miłość. Marcin będzie walczył o Izę z jej chłopakiem, Arturem

- Lubi cię. I to bardzo cię lubi. Na swojego ojca to już nawet nie spojrzy - zauważa Chodakowski. Szymek świetnie się czuje w towarzystwie Izy. Czy to pomoże Marcinowi podjąć decyzję o nowym związku? Możliwe, że niedługo w ''M jak miłość'' samotny ojciec Szymka znów się zakocha.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: