SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka przepędza Ulę z leśniczówki i zarzuca jej, że jest puszczalska

M jak miłość. Matka Franka przepędza Ulę z leśniczówki i zarzuca jej, że jest puszczalska

02.10.2015, godz. 08:55
M jak miłość odc. 1163. Zarzycka (Jowita Budnik), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1163. Zarzycka (Jowita Budnik), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" celem ataku Zarzyckiej (Jowita Budnik)! W 1163 odcinku ''M jak miłość'' mama Franka (Piotr Nerlewski) urządzza młodej Mostowiaczce awanturę i rzuci jej prosto w oczy, co o niej sądzi. Zarzycka uważa, że Ula jest puszczalska i się nie szanuje, bo wskoczyła Frankowi do łóżka! Zapowiada się ostra walka o względy leśniczego w ''M jak miłość''. Ula jest we Franku naprawdę zakochana… Ale ich związek nie ma żadnych szans!

"M jak miłość" odcinek 1163 - wtorek, 6.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Zakochana Ula podstępem zaciągnęła Franka do łóżka, ale pani Zarzycka nie jest tym zachwycona. Kilka dni po namiętnej nocy Uli i Franka w leśniczówce matka leśnika daje Mostowiaczce do zrozumienia, że nie jest mile widziana w ich domu.

Zobacz: M jak miłość. Ula i Franek przyłapani na seksie przez matkę leśniczego

Mostowiaczka jest dumna, że w końcu udało jej się poderwać opornego Franka, ale jego mama nie ma powodów do radości. W 1163 odcinku ''M jak miłość'' pani Zarzycka urządza Uli awanturę o to, że źle się prowadzi! I wyrzuca nawet dziewczynę z leśniczówki:

- Franek nie jest tobą zainteresowany… Nie przychodź tutaj, nie narzucaj mu się! Ja przynajmniej mogę ci otwarcie powiedzieć to, czego on przez delikatność ci nie powie… A od siebie dodam tylko jedno: szanuj się! Bo w ten sposób niczego nie wskórasz!

Jednak Ula nie poddaje się bez walki. - Jakim prawem wtrąca się pani w życie Franka?! To dorosły facet, chyba sam wie, czego chce? I proszę mi nie mówić, co mam robić, a czego nie!

Ta ostra wymiana zdań to dopiero początek wojny Uli z Zarzycką.

Matka Franka jak każda mama martwi się tym, czy syn dobrze ulokował uczucia. Ta postać, pewnie jak wiele matek w takiej sytuacji, musi czuć się niezręcznie. Myślę, że wiele by wybaczyła gdyby tylko była pewna, że Ula jest wymarzoną dziewczyną dla Franka. Mamie Franka odpowiadałaby tylko księżniczka. Taka dziewczyna, o której byłaby pewna, że uszczęśliwi jej syna - mówi serialowa matka Franka w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek pożałuje seksu z Ulą

Czy mama Franka odstraszy Ulę? Córka Marka tak łatwo się nie podda, ale życia z taką teściową też sobie nie wyobraża... - Mama Franka jest niemiłą babą. To będzie ostra walka między nimi o względy Franka - tłumaczy z przejęciem Ula, czyli Iga Krefft w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: