SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski pozbywa się Artura z życia Marysi

M jak miłość. Bilski pozbywa się Artura z życia Marysi

05.10.2015, godz. 21:08
M jak miłość, Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość, Artur Rogowski (Robert Moskwa), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto:

Robert Bilski (Zbigniew Stryj) nachodzi Artura (Robert Moskwa) w szpitalu. W 1163 odcinku ''M jak miłość'' Marysia (Małgorzata Pieńkowska) martwi się o byłego męża, a Bilski ma tego dość. Nowy adorator Rogowskiej składa Arturowi niezapowiedzianą wizytę w szpitalu i wręcza mu wizytówki do rehabilitanta i psychologa. Zdaniem Roberta, Artur powinien się leczyć jeśli sądzi, że Maria jeszcze da mu szansę.

"M jak miłość" odcinek 1163 - wtorek, 6.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1163 odcinku ''M jak miłość'' Artur Rogowski wychodzi ze szpitala, ale wciąż wymaga opieki i rehabilitacji. Problem w tym, że nie chce ćwiczyć, nie wierzy, że znów będzie chodził.

Zobacz: M jak miłość. Olek oświadczy się Madzi. Zaręczyny Magdy i Olka

Rogowska przeżywa stan byłego męża i martwi się, że Artur odmawia rehabilitacji. Niby nic już ich nie łączy, ale ona nie przestaje o nim myśleć. Robert Bilski ma tego dość.

- Ja nie mogę tego pojąć. Ten człowiek cię skrzywdził, nadal nie daje ci spokoju. On potrzebuje nie tylko rehabilitanta, ale psychologa. Ten człowiek ma problemy ze sobą! - rzuca wściekle adorator Marii.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia i Bilski będą mieli dziecko?

Robert nie wytrzymuje i w 1163 odcinku ''M jak miłość'' odwiedza Artura w szpitalu. To nie jest miłe spotkanie...

- Przestań się nad sobą użalać i brać Marysię na litość, bo to żenujące jest. Jeśli chcesz o nią walczyć, to walcz. Ale rób to w pozycji wyprostowanej, bo inaczej trudno cię poważnie traktować - mówi Bilski, a za chwilę wręczy Arturowi wizytówkę do rehabilitanta i psychologa.

Nowy kochanek Marysi zapewnia, że za wszystko zapłaci, byle by Rogowska nie musiała mieć już nic wspólnego z byłym mężem. - Ale jeśli uważasz, że odzyskasz Marysię, to potrzebny ci psychiatra - dodaje przed wyjściem Robert.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: