SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Poród Natalki w lesie. Natalka urodzi córkę Hanię, a leśniczy Franek będzie ojcem

M jak miłość. Poród Natalki w lesie. Natalka urodzi córkę Hanię, a leśniczy Franek będzie ojcem

07.09.2015, godz. 21:20
M jak miłość odc. 1162. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odc. 1162. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Dramatyczny poród w "M jak miłość" i bohaterski wyczyn leśniczego Franka (Piotr Nerlewski), który zostanie ojcem małej Hani! W 1162 odcinku ''M jak miłość'' Natalka (Marcjanna Lelek) zaczyna rodzić w samochodzie Zarzyckiego, który po maturze odwozi ją do domu. Franek zadzwoni po pogotowie, ale dziecko przyjdzie na świat przed przyjazdem karetki. Leśniczy z "M jak miłość" odbierze poród, a Natalka z wdzięczności zaproponuje mu, żeby został ojcem chrzestnym jej córki.

"M jak miłość" odcinek 1162 - poniedziałek, 5.10.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1162 odcinku ''M jak miłość'' Natalka Mostowiak celująco zda ostatni egzamin maturalny, a potem nieoczekiwanie urodzi w drodze do domu!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Olek oświadczy się Madzi. Zaręczyny Magdy i Olka

Córka Marka będzie spokojna w czasie matur, bo lekarze wyznaczyli jej termin porodu dopiero za tydzień. Przyszła mama nie weźmie jednak pod uwagę, że to tylko orientacyjna data i dziecko może przyjść na świat wcześniej!

W 1162 odcinku ''M jak miłość'' Marek poprosi Franka, żeby odebrał ciężarną Natalkę po egzaminach. Leśniczy spełni prośbę Mostowiaka i przyjedzie po jego córkę. Jak podaje magazyn "Świat Seriali" w drodze do domu Natalka nieoczekiwanie zacznie odczuwać pierwsze skurcze i odejdą jej wody!

Franek zatrzyma samochód i wezwie pogotowie, ale dziecko nie będzie czekać. W efekcie młody leśniczy sam odbierze poród. W 1162 odcinku ''M jak miłość'' na świat przyjdzie córka Natalki i jej byłego chłopaka Darka (Marcel Sabat).

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Poród Natalki Mostowiak. To leśniczy Franek odbierze poród

Po porodzie Natalki, Franek zadzwoni do Marka i poinformuje go, że jest już szczęśliwym dziadkiem. Zaraz po tym Natalia z dzieckiem trafią do szpitala, a wieczorem na miejscu zjawi się cała rodzina Mostowiaków. W szpitalu pojawi się także bohater Franek, który dzielnie powitał małą Hanię na świecie.

Kiedy tylko młoda mama wyjdzie ze szpitala powie Ewie (Dominika Kluźniak), że jest Frankowi bardzo wdzięczna i ma nadzieję, że od teraz leśniczy będzie bardzo częstym gościem w ich domu. Natalka zaproponuje Zarzyckiemu, żeby został ojcem chrzestnym dziewczynki. Franek zgodzi się bez wahania!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: