SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Andrzej flirtuje z prawniczką Weroniką, bo Marta wyjechała do Kolumbii

M jak miłość. Andrzej flirtuje z prawniczką Weroniką, bo Marta wyjechała do Kolumbii

27.09.2015, godz. 20:30
M jak miłość odc. 1161. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra)
M jak miłość odc. 1161. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Pokusa zdrady w "M jak miłość" znów dopada Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Ale nie ma się co dziwić, bo przecież taki seksowny prawnik to łakomy kąsek dla większości kobiet. Marta (Dominika Ostałowska) doskonale o tym wie, a mimo to zostawia męża samego. W 1161 odcinku "M jak miłość" tuż po wyjeździe Marty do Kolumbii w życiu Andrzeja pojawia się nowa kobieta - seksowna prawniczka Weronika Urbańska (Katarzyna Hołtra).

"M jak miłość" odcinek 1161 - wtorek, 29.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Marty i Andrzeja z "M jak miłość" dopiero co pokonało poważny kryzys spowodowany bliską przyjaźnią Budzyńskiego z Sonią (Marta Król). Terapia małżeńska pomogła Budzyńskim odbudować łączącą ich więź i zaufanie Marty do męża. Ale Andrzej nie byłby sobą, gdyby znów nie wpakował się w miłosne tarapaty.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja! Dominika Ostałowska ujawnia szokujące kulisy M jak miłość

W 1161 odcinku "M jak miłość" nad miłością Marty i Andrzeja znów zbierają się ciemne chmury. A to dlatego, że Budzyński poznaje w kancelarii bardzo atrakcyjną prawniczkę, Weronikę Urbańską. Okazuje się, że seksona pani meceans jest koleżanką ze studiów Adama Wernera (Jacek Kopczyński).

Przyjaciel ostrzega Andrzeja przed tą znajomością. Weronika to kobieta bez zahamowań, która uwielbia miłosne przygody i namiętne romanse. W przeciwieństwie do Soni, która miała opory przed uwiedzeniem Andrzeja, ona nie ma żadnych skrupułów. Jeśli jakiś facet wpada w jej oko, to musi go zdobyć.

Patrz: M jak miłość. Tomek rozstanie się z Joasią i wróci do Agnieszki?

Już podczas pierwszego spotkania Weronika Urbańska zwraca uwagę na Andrzeja. Od razu uznaje, że Budzyński to bardzo pociągający mężczyzną. I natychmiast przystępuje do ataku. Próbuje oczarować prawnika, który znów został porzucony przez żonę.

To dopiero początek tej znajomości, której rozwojowi na pewno pomoże fakt, że Marta na kilka tygodni wyjechała do Kolumbii do swojego syna Łukasza (Adrian Żuchewicz).

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: