SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek w szpitalu! Agnieszka umiera ze strachu o ukochanego

M jak miłość. Tomek w szpitalu! Agnieszka umiera ze strachu o ukochanego

28.09.2015, godz. 07:44
M jak miłość odcinek 1160, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1160, Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) z "M jak miłość" nadal kocha Tomka (Andrzej Młynarczyk) i nie potrafi tego ukryć. W 1160 odcinku ''M jak miłość'' policjant po napadzie na konwój policji trafia do szpitala i jest mocno poturbowany. Na miejscu szybko zjawia się przerażona Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) oraz Agnieszka. Jednak tylko pani prokurator może odwiedzić poszkodowanego. Ciężarna Agnieszka aż cała drży o życie dawnego kochanka!

"M jak miłość" odcinek 1160 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1160 odcinku ''M jak miłość'' Tomek trafia do szpitala! Chodakowski pada ofiarą ataku na konwój policjantów. Na miejscu szybko zjawiają się Joanna i Agnieszka.

Zobacz: M jak miłość. Miłosne wyznanie Joasi. Tomek jej nie kocha?

Joasia dowiaduje się o ataku z internetu i błyskawicznie jedzie do ukochanego. W szpitalu zjawia się też Agnieszka, która także boi się o życie i zdrowie dawnego kochanka. Kobiety siedzą razem w poczekalni i nawet nie utrzymują kontaktu wzrokowego.

Kiedy przechodzi lekarz Agnieszka podrywa się z krzesła i prosi o zgodę na wejście do Chodakowskiego tłumacząc, że jest prokuratorką. Niestety Joasia jeszcze nie może odwiedzić ukochanego i z niecierpliwością chodzi po korytarzu.

Przeczytaj: M jak miłość. Maryla zakochana w Tomku! Zdradziła go z miłości?

Agnieszka rozmawia z Tomkiem. Nie dolega mu nic poważnego, ale jest cały poturbowany. Olszewska wzdycha cicho -Ja dzisiaj omal nie umarłam ze strachu przez ciebie - mówi Olszewska, której trudno ukryć, że nadal Tomka, który zawsze był i będzie jej wielką miłością.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: