SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Leśniczy Franek zaskoczy ciężarną Natalkę seksownym prezentem

M jak miłość. Leśniczy Franek zaskoczy ciężarną Natalkę seksownym prezentem

19.09.2015, godz. 14:50
M jak miłość odc. 1163. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odc. 1163. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto:

Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" jest zauroczony jedną z sióstr Mostowiak, ale nie daje tego po sobie poznać. Znajduje jednak sposób, by jej to okazać. W 1160 odcinku "M jak miłość" wybiera się do sklepu z seksowną bielizną i kupuje dla Natalki (Marcjanna Lelek) piękny prezent. Czerwone majteczki mają przynieść ciężarnej Natalii szczęście na maturze. Czy Natalka zauważy, że Franek się w niej podkochuje?

 

"M jak miłość" odcinek 1160 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Franek zakochuje się w Natalce, ale ciężarna Mostowiaczka nie myśli o leśniczym jak o potencjalnym partnerze. Czy to się zmieni?

Zobacz: M jak miłość. Franek zakochany w Natalce. Leśniczy będzie ojcem Hani, córki Natalki

W 1160 odcinku ''M jak miłość'' Franek odwiedza Natalkę w Urlach. Zabiera dziewczynę na zakupy i wręcza jej seksowny prezent, który ma przynieść jej szczęście na maturze. Czy czerwone, kuse majteczki spodobają się Mostowiaczce?

Prezent będzie trafiony, bo już w 1162 odcinku ''M jak miłość' Natalka celująco zda maturę! Jeszcze w tym samym odcinku dziewczyna niespodziewanie zacznie rodzić w drodze powrotnej ze szkoły, a poród odbierze nieoceniony Franek.

Przeczytaj: M jak miłość. Dramat Uli Mostowiak. Franek wybierze Natalkę

Częste odwiedziny, pomoc na zawołanie i seksowny prezent... Natalka wciąż nie zrozumie, że Franek się w niej podkochuje. Dlaczego? - W normalnej sytuacji Natalka może zauważyłaby, że Franek coś do niej czuje, bo są momenty jakiejś chemii między nimi. Ale ona tego chyba nie zauważa, bo jest przekonana, że nikt na nią nie zwróci uwagi, że jest brzydka, gruba i żaden facet jej nie będzie chciał - powiedziała Marcjanna Lelek w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!


Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: