SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza pobita w pracy! Marcin obrońcą kuratorki Izy

M jak miłość. Iza pobita w pracy! Marcin obrońcą kuratorki Izy

23.09.2015, godz. 10:05
M jak miłość odc. 1160. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1160. Iza Lewińska (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Brutalny napad w "M jak miłość". Iza Lewińska (Adriana Kalska), kuratorka sądowa, która Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) poznał gdy walczył w sądzie o prawo do opieki nad Szymkiem (Staś Szczypiński) ofiarą damskiego boksera. W 1160 odcinku "M jak miłość" Marcin zamiera na widok Izy z podbitym okiem, która kolejny raz stała się celem napaści agresywnego mężczyzny podczas wykonywania swojej pracy. Na prośbę Izy, Chodakowski udziela jej lekcji samoobrony w parku. Trening Marcina i Izy zbliża ich do siebie...

"M jak miłość" odcinek 1160 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Iza Lewińska pojawiła się w życiu Marcina i jego syna Szymka kiedy młody Chodakowski walczył w sądzie o prawo opieki nad dzieckiem. Z prawnego punktu widzenia nie był bowiem ojcem Szymka.

Przed śmiercią Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) nie zdążyli wziąć ślubu, a zmarła ukochana Marcina nie zostawiła testamentu, w którym powierza mu opiekę nad ich dzieckiem. Między Izą a Marcine szybko narodziła się nić sympatii. Chodakowski zauroczył kuratorkę sądową i raz nawet bohaterko uratował ją agresywynymi napastnikami.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska ma chłopaka! Marcin Chodakowski zazdrosny o Izę

W 1160 odcinku "M jak miłość" następuje przełom w wątku Izy i Marcina. Atrakcyjna pani kurator odwiedza Chodakowskiego i przypomina mu o ich niedawnej rozmowie. - Kiedyś coś mi obiecałeś, pamiętasz? Że zabierzesz mnie na trening i pokażesz kilka mocnych ciosów…

Początkowo Marcin nie wie o co chodzi, lecz kiedy Iza zdejmuje okulary i odsłania podbite oko, jest zszkowany jej wyglądem. - O kurczę… Kto ci to zrobił?! - pyta z troską w głosie. Iza opowiada Marcinowi o tym jak padła ofiarą ataku podczas wykonywania swoich obowiązków.
- Już siedzi w areszcie. Ale taka sytuacja może się powtórzyć… A pracy na razie nie zamierzam zmieniać.

Patrz: M jak miłość. Ola - nowa kobieta w życiu Marcina i Wojtka

Marcin od razu zabiera Izę do parku na lekcję samoobrony, żeby na przyszłość wiedziała jak się zachować w starciu z damskim bokserem.

- Dla ciebie teraz ważniejsze od ciosów są bloki i uniki… Trzeba się tak ustawić, żeby użyć siły napastnika przeciwko niemu!

Bliskość, która rodzi się między nimi w trakcie treningu sprawia, że oboje szybko przestają myśleć o walce. Ale w pewnej chwili Marcin przypomina sobie jak uczył boksu swoją ukochaną Kasię. To wspomnienie jest tak bolesne, że zostawia Izę samą. Ale to jeszcze nie koniec, bo wygląda na to, że przyjaźń Izy i Marcina przerodzi się w coś więcej.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: