SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Gorący seks Uli i leśniczego Franka - zdjęcia

M jak miłość. Gorący seks Uli i leśniczego Franka - zdjęcia

28.09.2015, godz. 07:46
M jak miłość odc. 1160. Franek (Piotr Nerlewski), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1160. Franek (Piotr Nerlewski), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Leśniczy Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" wpadnie w miłosną pułapkę, którą zastawi na niego Ula Mostowiak (Iga Krefft)! W 1160 odcinku "M jak miłość" leśnik z Grabiny skusi się na seks z Ulą. Namiętna noc w leśniczówce będzie początkiem nowego romansu u Mostowiaków? Upojne chwile kochanków przerwie Zarzycka (Jowita Budnik), która przyłapie syna w objęciach Uli... Matka leśniczego powie dziewczynie wprost, że nie życzy sobie jej wizyt u Franka!

"M jak miłość" odcinek 1160 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Którą z sióstr Mostowiak wybierze Franek Zarzycki? Co prawda młody leśniczy z Grabiny, który rozkochał w sobie Ulę i Natalkę, uległ fasynacji ciężarną Natalią i już w 1163 odcinku "M jak miłość", wyzna jej nawet, że mu na niej zależy, ale wykorzysta okazję, że Ula będzie chciała go uwieść i spędzi z nią namiętną noc.

Przeczytaj: M jak miłość. Dramat Uli Mostowiak. Franek wybierze Natalkę

I tym sposobem starania Uli, by zdobyć Franka zostaną nagrodzone. Rudowłosa Mostowiaczka zaciągnie leśnika do łóżka tuż po tym jak Franek powie jej wprost, że woli Natalkę. Zanim to jednak nastąpi Ulę czeka przeprawa z matką Zarzyckiego, która tym razem nie będzie dla niej tak miła.

- Chyba zaprzyjaźniłaś się z moim Frankiem? Jeśli liczysz na coś więcej, niż przyjaźń… możesz się rozczarować. Bo i tak nic z tego nie będzie. Lepiej oszczędzić sobie czasu, energii… i niepotrzebnego zawodu.Naprawdę nic do ciebie nie mam, więc proszę, nie gniewaj się na mnie, potraktuj moje słowa jak dobrą radę… od życzliwej osoby! - ostrzeże ją matka leśniczego.

Niezrażona "koszem" od ukochanego i na przekór Zarzyckiej w 1160 odcinku "M jak miłość" odwiedzi go w leśniczówce akurat wtedy kiedy Zarzycki spotka się kolegami podczas wspólnego oglądania meczu. Leśnicy będą Mostowiaczką zachwyceni - zwłaszcza, gdy odkryją, jak dobrze zna się na piłce nożnej.

A ponieważ alkohol będzie lał się strumieniami, to finał odwiedzin Uli okaże się dość niespodziewany. Przy kolegach pijany Franek zacznie flirtować z Ulą, a gdy goście wyjdą i młodzi zostaną sami Ula rzuci się na leśniczego z namiętnym pocałunkiem.

- Jest już późno, twój tato będzie się martwił…
- Napisałam mu esemesa, że śpię dziś u koleżanki. Poza tym, jego tu nie ma i… to chyba dobrze? Czy nie?

Leśnik z Grabiny nie będzie się jej opierał. Ciąg dalszy nastąpi w łóżku Franka. Ale czy jedna namiętna noc wystarczy, by Ula była naprawdę szczęśliwa?

Patrz: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja! Dominika Ostałowska ujawnia szokujące kulisy M jak miłość

Kilka godzin później w leśniczówce pojawi się Zarzycka, zaborcza mamusia, która pilnuje syna, by żadna nieodpowiednia dziewczyna go nie usidliła. Matka Franka wychodzi bowiem z założenia, że nie urodziła się jeszcze taka kobieta, która byłaby godna jej jedynego syna.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: