SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek Zarzycki ojcem dziecka Natalki i Darka

M jak miłość. Franek Zarzycki ojcem dziecka Natalki i Darka

26.09.2015, godz. 10:02
M jak miłość odc. 1162. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odc. 1162. Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Franek (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" będzie z Natalką (Marcjanna Lelek) i wychowa z nią małą Hanię? W 1160 odcinku ''M jak miłość'' leśniczy zabiera ciężarną Natalię na zakupy, a ekspedientka w sklepie bierze ich za młode małżeństwo spodziewające się dziecka. Franek nie zaprzecza, a Natalce jest bardzo miło. Leśnik z Grabiny idealnie nadaje się na ojca jej dziecka...

"M jak miłość" odcinek 1160 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1160 odcinku ''M jak miłość'' Franek zabierze Natalkę na zakupy. Mostowiaczka będzie wybierać strój na maturę w sklepie dla ciężarnych.

Zobacz: M jak miłość. Franek zakochany w Natalce. Leśniczy będzie ojcem Hani, córki Natalki

Franek jest świetnym przyjacielem i jego pomoc dla Natalki jest nieoceniona. Przyszła mama zawsze może liczyć na leśniczego, ale do głowy jej nie przyszło, że mogliby być rodziną. Pani w sklepie jednak bez zastanowienia wzięła Natalkę i Franka za przyszłych rodziców.

-Mamy teraz promocję na karuzelę interaktywną dla dziecka. Przyznam, że wielu tatusiów korzysta teraz z tej promocji - mówi sprzedawczyni.
-No tak. Trzeba wspierać rozwój dziecka. To proszę mi pokazać tę karuzelę - mówi poważnie Franek, a Natalka delikatnie się uśmiecha.

Przeczytaj: M jak miłość. Dramat Uli Mostowiak. Franek wybierze Natalkę

Czy Franek nadawałby się na ojca? W 1160 odcinku ''M jak miłość'' Mostowiaczka nie myśli o leśniczym jak o ojcu dla swojej córki, ale kto wie... Czy Franek Zarzycki i Natalka Mostowiak byliby zgraną parą?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: