SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek pożałuje seksu z Ulą, bo woli Natalkę

M jak miłość. Franek pożałuje seksu z Ulą, bo woli Natalkę

25.09.2015, godz. 07:50
M jak miłość odc. 1160. Franek (Piotr Nerlewski), Ula (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1160. Franek (Piotr Nerlewski), Ula (Iga Krefft) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) z "M jak miłość" skusi się na seks z Ulą (Iga Krefft), ale szybko tego pożałuje. Zakochana Ula (Iga Krefft) podstępem uwiedzie leśnika i w 1160 odcinku "M jak miłość" spędzi z nim namiętną noc. Chłopak szybko dojdzie do wniosku, że seks z młodą Mostowiaczką był błędem. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Franek złamie Uli serce, bo wcale nie odwzajemni jej uczuć.

"M jak miłość" odcinek 1160 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 20.40

Ula Mostowiak zdaje sobie sprawę, że Franek nie odwzajemnia jej uczuć, ale się nie podda. Siostra Natalki (Marcjanna Lelek) zaciągnie leśniczego do łóżka.

Zobacz: M jak miłość. Ula i Franek przyłapani na seksie przez matkę leśniczego

W 1160 odcinku "M jak miłośc" Ula zgłosi się na ochotnika i odwiezie faktury ojca do leśniczówki Franka. Na miejscu młoda Mostowiaczka pozna kolegów Zarzyckiego. Panowie zaczną adorować Ulę, a Franek w końcu da się poderwać.

Siostra Natalki zaciągnie chłopaka do łóżka, ale wspólnie spędzona noc okaże się pomyłką. Leśniczy z Grabiny szybko tego pożałuje. Jeszcze tego samego wieczoru dostanie bowiem sms-a od Natalki, z którym łączy go bliska więź...

- Czasem się tak dzieje, że jak kobieta bardziej chce niż facet, to facet się zamyka. Otwartość w postaci zachowania Uli, chyba jednak teraz nie w głowie Frankowi. Kiedy taka rzecz się wydarza i jest ten moment, to myślimy, żeby spróbować. Za chwilę okazuje się, że to nie to. Franek jest zagubiony. Każde z nas szuka - powiedział Piotr Nerlewski, czyli leśniczy Franek w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka z Frankiem. Ula nie wybaczy Natalii, że odbiła jej chłopaka

Ula przeżyje kolejny miłosny zawód. Po wspólnie spędzonej nocy, będzie przekonana, że ma Franka w garści, ale on wyprowadzi ją z błędu. Leśniczy nic nie czuje do Uli, za to powoli zakochuje się w jej siostrze. Natalka, która stawia czoła codziennym kłopotom, imponuje leśniczemu. Za to Ula wydaje się być beztroską nastolatką...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: