SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka i Marcin cierpią z miłości. Marcin wciąż kocha zmarłą Kasię

M jak miłość. Agnieszka i Marcin cierpią z miłości. Marcin wciąż kocha zmarłą Kasię

24.09.2015, godz. 20:55
M jak miłość odcinek 1160, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1160, Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" są nieszczęśliwi. Oboje mają złamane serca i tęsknią za miłością swojego życia. Olszewska wciąż skrycie kocha Tomka (Andrzej Młynarczyk), ale on układa sobie życie z Joaasią (Barbara Kurdej-Szatan). Natomiast Marcin nie może zapomnieć o ukochanej Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), wciąż nie może się z pogodzić z jej śmiercią. W 1160 odcinku ''M jak miłość'' dawni kochankowie wspólnie przeżywają miłosne rozterki.

"M jak miłość" odcinek 1160 - poniedziałek, 28.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Olszewska i Marcin Chodakowski są sąsiadami, jednak nic już ich nie łączy. Dawni kochankowie przeżywają wspólnie sercowe rozterki...

Zobacz: M jak miłość. Tomek ranny podczas akcji. Policjantka Maryla zamieszana w atak na Tomka

Po przeprowadzce Agnieszki do bloku Marcina mają dużo okazji do rozmów, choć nie wszystkie są przyjemne. W 1160 odcinku ''M jak miłość'' samotny ojciec i przyszła mama spotkają się, ale humory im nie dopisują. Widać, że Marcin wciąż nie może zapomnieć o Kasi, która była dla niego całym światem.

Chodakowski nie potrafi się pogodzić z jej śmiercią. - Cokolwiek by się nie działo, to cały czas mam to z tyłu głowy. Nie ma jej... I nikt jej nie zastąpi. Coś we mnie wygasło. Coś co odeszło razem z Kaśką... Wiesz, w każdą pierwszą środę miesiąca odwiedzam Kaśkę. I będę to robił. Jedno życie, jedna miłość. Rozumiesz?

Agnieszka natomiast kocha Tomka i ciężko jej to ukryć. - Nawet nie wiesz jak bardzo..

Marcin zaczyna domyślać się, że właśnie Tomek jest ojcem dziecka prokuratorki. - A ojciec twojego dziecka wie, że ty nadal Tomka kochasz? To ma facet przechlapane. Tomek już sobie układa życia. Szczęśliwy jest z tą Aśką...
- I co myślisz, że ja mu chce je zepsuć? Otóż nie. Wyobraź sobie, że nie. Właśnie dlatego, że go kocham... - odpowiada Agnieszka i wychodzi.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza Lewińska ma chłopaka! Marcin Chodakowski zazdrosny o Izę

Co się wydarzy w ich życiu w nowych odcinkach ''M jak miłość''? Czy Agnieszka zdobędzie się na odwagę i powie Tomkowi, że zostanie ojcem? A może ponownie zdecyduje się na ślub z Robertem (Marek Szkoda)?

Czy Marcin w końcu pogodzi się ze swoim życiem i znajdzie drugą połówkę? To będzie trudne, ale Iza Lewińska (Adriana Kalska) wydaje się być idealną partnerką dla samotnego ojca.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: