SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia oświadczy się Tomkowi. Nagłe zaręczyny w M jak miłość

M jak miłość. Joasia oświadczy się Tomkowi. Nagłe zaręczyny w M jak miłość

21.09.2015, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1158. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odc. 1158. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Zaskakujące oświadczyny w "M jak miłość"! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) są razem od niedawna, ale ich związek rozwija się w ekspresownym tempie. Wspólne mieszkanie, wychowywanie dzieci, plany na przyszłość, a teraz zaręczyny? W 1158 odcinku "M jak miłość" Chodakowski znajduje obrączki w pudełku i pyta Asię w wprost, czy chce by się z nią ożenił. Odwiedź Joanny jest dla Tomka szokiem!

"M jak miłość" odcinek 1158 - poniedziałek, 21.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Romans Joasi i Tomka skończy się ślubem? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że kochankowie świata poza sobą nie widzą, a Chodakowski szaleje na punkcie seksownej opiekunki, ale kiedy w pobliżu pojawia się Agnieszka (Magdalena Walach) nie potrafi się opanować. Widać po nim od razu, że jeszcze się nie wyleczył z tej miłości.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek rozstanie się z Joasią i wróci do Agnieszki?

I właśnie dlatego w 1158 odcinku "M jak miłość" Joasia nieśmiało pyta ukochanego dokąd zmierza ich związek i co z nimi będzie. Chodakowski zapewnia swoją nową dziewczynę, że nie ma się o co martwić.

Radzi jej nawet, by wynajęła komuś mieszkanie, które oddziedziczyła po zmarłej matce Dorocie (Katarzyna Żak), bo przecież mieszkają razem i jest im ze sobą dobrze. Dla Joasi słowa Tomka brzmią jak poważna deklaracja, że chce jeszcze bardziej zaangażować się w ich związek.

Wieczorem Tomek dostrzega czerwone pudełko, a w nim dwie obrączki. Przez chwilę zastyga w bezruchu z przerażenia. - Chcesz mi się oświadczyć? - pyta Joasię nie wiedząc jakiej odpowiedzi może się spodziewać.

Patrz: M jak miłość. Marysia zamieszka z przestępcą Bilskim! Robert skrzywdzi ją i Basię?

A Joanna nie wyprowadza go z błędu. - Ale ja widzę, że ty zbladłeś... Wiesz chciałam ci się oświadczyć tak przy zapiekance... Mogę? - śmieje się Asia. Tomek dopiero po chwili orientuje się, że to tylko żart.
- Hece sobie ze mnie robisz! - mówi rozbawiony, choć chwilę wcześniej nie było mu do śmiechu.

Asia wyjaśnia, że to obrączki jej rodziców, które zabrała z mieszkania mamy. Przy okazji Tomek porusza temat ojca Joanny, jednak dziewczyna nie chce o nim mówić. Nie wie gdzie on jest, dlaczego nie przyszedł na pogrzeb Doroty i  czy w ogóle żyje.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: