SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka wychowa dziecko Tomka z niedoszłym mężem, Robertem

M jak miłość. Agnieszka wychowa dziecko Tomka z niedoszłym mężem, Robertem

03.09.2015, godz. 07:45
M jak miłość odc. 1137. Agnieszka (Magdalena Walach), Robert (Marek Szkoda)
M jak miłość odc. 1137. Agnieszka (Magdalena Walach), Robert (Marek Szkoda) foto:

To Robert (Marek Szkoda) z "M jak miłość" będzie ojcem dziecka Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach). Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) dowie się, że Agnieszka jest w ciąży i będzie podejrzwał, że go jego dziecko.  Ale ona idzie w zaparte. Prokuratorka buduje życie na kłamstwie i udaje, że jest w ciąży z niedoszłym mężem. W 1158 odcinku ''M jak miłość'' Robert postanawia wychować dziecko z Agnieszką...

"M jak miłość" po wakacjach 2015-  odcinek 1158 w poniedziałek, 21.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1157 odcinku ''M jak miłość'' Tomek Chodakowski zorientuje się, że Agnieszka jest w ciąży. Olszewska na wyjeździe służbowym nie wypije nawet lampki ulubionego, czerwonego wina. To da policjantowi do myślenia.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Ślub Joasi i Tomka? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

Olszewska potwierdzi przypuszczenia Tomka i przyzna, że spodziewa się dziecka. Kobieta będzie jednak szła w zaparte i nie powie Chodakowskiemu, że to on jest ojcem. Pani prokurator stwierdzi, że to dziecko Roberta, z którym miała brać ślub.

W 1159 odcinku ''M jak miłość'' Agnieszka przeprowadza się do nowego mieszkania i zostaje sąsiadką Marcina (Mikołaj Roznerski). Prokuratorka przeprowadza także trudną rozmowę z byłym narzeczonym Robertem, któremu wyznaje, że zaszła z Tomkiem w ciążę. Mężczyzna, mimo że spotkało go ze strony Agnieszki wiele krzywd, wciąż jest w niej zakochany. Proponuje Olszewskiej swoją pomoc i jest gotowy uznać dziecko za swoje.

Przeczytaj: M jak miłość. Maryla powie Tomkowi, że Agnieszka jest z nim w ciąży

Czy Tomek uwierzy, że Robert jest ojcem dziecka Agnieszki? Czy niedoszły mąż Olszewskiej okaże się dobrym ojcem? W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Agnieszka zrobi wszystko, żeby Tomek nie poznał prawdy.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: