SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka i Marcin zamieszkają razem. I dostaną błogosławieństwo Tomka!

M jak miłość. Agnieszka i Marcin zamieszkają razem. I dostaną błogosławieństwo Tomka!

20.09.2015, godz. 18:35
M jak miłość po wakacjach 2015, Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość po wakacjach 2015, Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Sensacja "M jak miłość"! Ciężarna Agnieszka (Magdalena Walach) zamieszka z byłym kochankiem, Marcinem (Mikołaj Roznerski)! W 1158 odcinku ''M jak miłość'' Olszewska chce kupić mieszkanie w bloku młodego Chodokowskiego, z którym kiedyś łączył ją ognisty romans. Przyszła mama będzie mogła liczyć na pomoc Marcina, który zna trudy samotnego rodzicielstwa. Czy dawne uczucie powróci i byli kochankowie znów będą razem? Jak zareaguje Tomek (Andrzej Młynarczyk) na wspólne mieszkanie bratanka i swojej byłej?

"M jak miłość" odcinek 1158 - poniedziałek, 21.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Olszewska w ''M jak miłość'' będzie mogła liczyć na wsparcie Marcina. Młody Chodakowski doskonale wie jak ciężko jest być samotnym ojcem i pomoże Agnieszce w wychowaniu dziecka. Szczególnie teraz, kiedy będą sąsiadami...

Zobacz: M jak miłość. Marcin wciąż kocha zmarłą Kasię i nie szuka matki dla Szymka

Od kilku tygodni Agnieszka szuka nowego mieszkania dla siebie i nienarodzonego dziecka. Inwestycja, którą miała na oku, okazała się klapą. W końcu, w 1158 odcinku ''M jak miłość'' Olszewska znajduje wymarzone mieszkanie w bloku dawnego kochanka. Marcin proponuje przyjaciółce, by kupiła apartament - tak, by mogli wspólnie zajmować się dziećmi.

- Mieszkanie jest super i miałbym ekstra sąsiadkę… Która, na dodatek, obiecała mi pomagać w podbramkowych sytuacjach! Chodź obejrzeć mieszkanie, to nic nie kosztuje… Jeśli ci się nie spodoba, nie ma tematu! - przekonuje ją Marcin.

- Znamy się ładnych parę lat, przyjaźnimy, oboje będziemy mieli dzieci w podobnym wieku... Ja widzę same plusy tej sytuacji! - dodaje.
- Liczysz na darmową babysitter? - śmieje się Agnieszka.

- To działa w obie strony. Ja przecież też mogę przypilnować dzieci, jak ty będziesz zajęta… - Chodakowski znajduje kolejne argumenty - i robi wszystko, by przekonać Agnieszkę do swojego pomysłu… Jednak pani prokurator wciąż się waha, bo nie wie jak zareaguje Tomek.

- Może przesadzam, ale nie chcę, żeby odniósł wrażenie, że narzucam się waszej rodzinie - wyjaśnia Marcinowi.

Później Marcin spotyka się ze stryjem  i otwarcie prosi, by dał Olszewskiej "zielone światło". - Czy miałbyś coś przeciwko, gdybym ja i Aga...  Chodzi o to, że być może Aga zamieszka w moim bloku!

Jednak Tomek, słysząc o planach byłej kochanki, od razu się irytuje. - Czy Warszawa naprawdę jest taka mała, że musicie mieszkać w jednym bloku? Po chwili jednak zapewnia Marcina, że nie ma nic przeciwko, bo ten rozdział jego życia jest już dawno skończony.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia pozbędzie się ciężarnej Agnieszki z życia Tomka

I tak właśnie ciężarna Agnieszka zostaje sąsiadką Marcina. Czy byli kochankowie wychowają razem swoje dzieci? Czy dawne uczucia powrócą?

Nie zanosi się na to... Agnieszka bardzo lubi Marcina i cieszy się, że będą mieli siebie blisko, ale to Robert wychowa z nią dziecko. W 1158 odcinku ''M jak miłość'' niedoszły mąż pani prokurator zapewnia, że pomoże jej w rodzicielskich obowiązkach.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: