SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł chroni Lucjana przed demonami z przeszłości. Zduńscy na tropie Markowskich

M jak miłość. Paweł chroni Lucjana przed demonami z przeszłości. Zduńscy na tropie Markowskich

09.09.2015, godz. 14:30
M jak miłość odc. 1159. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek), Kuba Markowski (Marcin Piętowski)
M jak miłość odc. 1159. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek), Kuba Markowski (Marcin Piętowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzinne tajemnice w "M jak miłość"! Paweł (Rafał Mroczek) zrobi wszystko, żeby Lucjan (Witold Pyrkosz) nie musiał odpowiadać za winy swojego ojca. W 1157 odcinku ''M jak miłość'' razem z Alą (Olga Frycz) rozpoczyna prywatne śledztwo. Okazuje się, że rodzina Markowskich, którą kiedyś skrzywdził Teodor Mostowiak, ojciec Lucjana, przeprowadziła się do Żnina. Zduńscy nie zwlekają i postanawiają wyjechać tam na weekend, żeby przeprosić za wielką tragedię z czasów wojny. Paweł zamierza walczyć o dobre imię Mostowiaków.

"M jak miłość" odcinek 1157 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Jakiś czas temu w zgliszczach spalonego domu Mostowiaków w Grabinie Paweł znalazł tajemniczy list z przeszłości. Zduński poznał mroczną przeszłość z rodziny i postanowił poznać całą prawdę.

Zobacz: M jak miłość. Paweł pozna tajemnice Mostowiaków i zapłaci za grzechy Lucjana oraz jego ojca!

Zduński dowiedział się, że ojciec Lucjana był odpowiedzialny za śmierć jednego z miejscowych sklepikarzy. Markowskiego. To przez niego mężczyzna popełnił samobójstwo, bo Teodor Mostowiak go okradł, by mieć pieniądze na wykupienie Lucka z rąk Niemców.

Po latach Teodor napisał do syna list, w którym prosi go, by odkupił winy z czasów wojny. To Paweł podejmuje się jednak trudnego zadania wypełnienia woli pradziadka i

W 1157 odcinku ''M jak miłość'' Paweł z Alą przyjeżdżają do Grabiny, by odnaleźć jakiś trop w sprawie Markowskich i o pomoc proszą lokalnego proboszcza (Maciej Damięcki) oraz Zośkę Kisielową (Małgorzata Różniatowska). W końcu Zduńscy ustalają, że dawni sąsiedzi Mostowiaków przenieśli się do Żnina. I postanawiają wybrać się tam na weekend…

Przeczytaj: M jak miłość. Wykastrują Rafała za podpalenie domu Mostowiaków w Grabinie?!

- Możesz się śmiać, że aż tak się w to wkręciłem, sam jestem zdziwiony... Ale naprawdę bardzo chcę tę sprawę zamknąć. Raz na zawsze, żeby żaden cień nie położył się na życiu dziadka… Chcę go chronić. Wiesz, czuję, że to mój obowiązek… Rozumiesz? - pyta Paweł.

- Rozumiem i... masz moje pełne wsparcie - odpowiada szczerze Ala. Już wkrótce Zduńscy z Basią (Gabriela Raczyńska) staną twarzą w twarz z Kubą Markowskim (Marcin Piętowski).

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: