SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Anna morderczynią! Wyzna Adamowi, że zabiła męża i zerwie zaręczyny

M jak miłość. Anna morderczynią! Wyzna Adamowi, że zabiła męża i zerwie zaręczyny

09.09.2015, godz. 07:35
M jak miłość odc. 1152.Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch), Adam Werner (Jacek Kopczyński)
M jak miłość odc. 1152.Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch), Adam Werner (Jacek Kopczyński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ślub Anny (Tamara Arciuch) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) z "M jak miłość" nie dojdzie do skutku?! Kiedy Werner dowie się, że Anna zabiła swojego męża, który się nad nią znęcał, jego miłość jakby osłabnie. Widząc reakcję narzeczonego, który będzie szoku na wieść, że jego przyszła żona jest morderczynią, Anna zerwie zaręczyny. W 1157 odcinku "M jak miłość" wyrzuci ukochanego z siedliska i ze swojego życia. Czy to już koniec miłości Anny i Wernera?

"M jak miłość" odcinek 1157 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Kryminalna przeszłość Anny, która kilka lat temu zamordowała swojego męża zniszczy jej związek z Wernerem? Romantyczne oświadczyny Adama w 1152 odcinku "M jak miłość" i jego plany, by jak najszybciej ożenić się z Anną niestety nie zaprowadzą zakochanych do ołtarza.

Przeczytaj: M jak miłość. Wykastrują Rafała za podpalenie domu Mostowiaków w Grabinie?!

Wprost przeciwnie, narzeczeni rozstaną się tuż po zaręczynach. Dlaczego? Czy to Rafał (Przemysław Bluszcz) zniszczy ich szczęście? Nic z tych rzeczy. Anna sama postanowi przyznać się Adamowi do tego, że ma na sumieniu śmierć człowieka.

Kiedy Werner zacznie wyznaczyć termin ich ślubu Anna zrozumie, że nie może go dłużej okłamywać. Ewa (Dominika Kluźniak) poradzi przyjaciółce, by szczerze porozmawiała z Wernerem na temat swojej tajemnicy z przeszłości. Efekt będzie taki, że gdy Anna przyzna się narzeczonemu, że zabiła swojego męża, Adam wpadnie w panikę i zrobi się dziwnie oziębły.

Patrz: M jak miłość. Anna zabiła męża! Adam Werner nigdy jej tego nie wybaczy

Jego reakcja sprawi, że Gruszyńska zacznie mieć wątpliwości czy ślub ma w ogóle jakiś sens. Pod wpływem chwili w 1157 odcinku "M jak miłość" zerwie zaręczyny i każe Adamowi natychmiast wyprowadzić się z jej pensjonatu.

Co zrobi Werner? Czy wybaczy ukochanej i będzie w stanie zapomnieć o jej mrocznej przeszłości? Czy ich związek przetrwa taką próbę?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: