SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka i Tomek nie mogą o sobie zapomnieć! Oni wciąż się kochają

M jak miłość. Agnieszka i Tomek nie mogą o sobie zapomnieć! Oni wciąż się kochają

15.09.2015, godz. 07:56
M jak miłość odcinek 1157, Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1157, Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" wciąż coś do siebie czują choć dobrze się z tym kryją. W 1157 odcinku ''M jak miłość'' na wspólnym wyjeździe do Opola wracają wspomnienia, ale między dawnymi kochankami do niczego nie dochodzi. Olszewska trzyma Chodakowskiego na dystans, a on przypadkiem dowiaduje się o jej ciąży! Czy ta wiadomość sprawi, że zostawi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) dla ciężarnej Agnieszki, która przecież urodzi jego dziecko?

"M jak miłość" odcinek 1157 po wakacjach 2015 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka Olszewska złamała Tomkowi serce, a teraz spodziewa się jego dziecka. W 1157 odcinku ''M jak miłość'' dawni kochankowie jadą razem do Opola w sprawach służbowych. Czy dawne uczucie powróci?

Zobacz: Agnieszka i Tomek znów razem! Ciąża Agnieszki wyjdzie na jaw podczas ich wyjazdu

- Kiedyś byliśmy dla siebie całym światem, a teraz nawet nie potrafimy ze sobą rozmawiać - wzdycha Olszewska, która skrycie cały czas kocha Chodakowskiego.

W 1157 odcinku ''M jak miłość'' na wyjeździe Tomek i Agnieszka śpią w osobnych pokojach w hotelu, ale wyraźnie za sobą tęsknią. Są tak blisko, ale już nie jest tak jak dawniej. W przeszłości spędziliby tę noc wtuleni w siebie.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Ślub Joasi i Tomka? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

W tym samym odcinku ''M jak miłość'' prokuratorka i policjant spotykają się w hotelowym barze i robi się niezręcznie. Powód? Agnieszka odmawia drinka twierdząc, że spodziewa się dziecka. Tomek słyszy rozmowę Olszewskiej i barmana i jest w szoku. Od razu przychodzi mu do głowy myśl, że o to on jest ojcem dziecka. Agnieszka okłamuje go i zapewnia, że to Robert będzie tatą...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: