SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula całuje Franka. Leśniczy nie chce Uli

M jak miłość. Ula całuje Franka. Leśniczy nie chce Uli

14.09.2015, godz. 20:52
M jak miłość odcinek 1156, Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1156, Ula (Iga Krefft), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" kocha Franka (Piotr Nerlewski), ale on nie odwzajemnia jej uczuć. W 1156 odcinku ''M jak miłość'' siostra Natalki (Marcjanna Lelek) postanowi zapytać wprost, czy ma u leśniczego z Grabiny jakieś szanse. Młody Zarzycki da Uli kosza i powie, że do niczego między nimi nie dojdzie. Ula Mostowiak nie podda się i już niedługo zaciągnie Franka do łóżka! Jednak będą razem?

"M jak miłość" odcinek 1156 - wtorek, 15.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Ta miłość nie ma szans na spełnienie? Ula wciąż próbuje zbliżyć się do Franka. Leśnik z Grabiny spodobał się jej od pierwszego wejrzenia, ale nie jest typem faceta, który łatwo daje się zdobyć. Młoda Mostowiaczka jest gotowa zrobić wiele, żeby rozkochać w sobie Zarzyckiego. Czy jej się uda?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Ula zaciągnie leśniczego Franka do łóżka

W 1156 odcinku ''M jak miłość'' siostra Natalki odwiedzi Franka w leśniczówce i zapyta wprost, czy ma u niego jakiekolwiek szanse. Wcześniej spróbuje się dowiedzieć jak wygląda sytuacja między nim a jego byłą narzeczoną, która zostawiła go przed ołtarzem.

- Pewnie będę tego żałować i to pewnie nie ma sensu, ale chciałam wyjaśnić jedną sprawę...raz na zawsze - Ula od razu zacznie całować Franka, lecz on nie odwzajemni pocałunku.

Zarzycki nie da jej złudnych nadziei i przyzna, że on nic do niej nie czuje. Nie będzie miał ochoty się zwierzać. Odrzuci też wszystkie zaproszenia Uli na randkę - spacer, kino i wspólnej wyjście na imprezę. Ula będzie załamana. - Dobra, postawmy sprawę jasno. To coś… co jest rozwojowe czy raczej nie? - zapyta leśnika.
- Dość konkretnie stawiasz sprawę…

- Bo jestem konkretna. To jak - tak czy nie? Po prostu ci się nie pododoba, nie jestem w twoim typie? - Ula spojrzy chłopakowi prosto w oczy i zawiesi głos… A milczenie leśnika będzie aż nazbyt wymowne. 
- Ula, Bardzo mi się podobasz. I bardzo cię lubię! Ale to niczego nie zmienia. Ja po prostu…

Franek ostrożnie dobierze słowa i zrobi wszystko, by dziewczyny nie urazić. Jednak w głosie Uli i tak będzie słychać gorycz… A w oczach widać łzy. - Nie jesteś gotowy na nowy związek? Ja bym tak powiedziała. Standardowa formułka, jak się chce kogoś spławić: "To nie twoja wina, tylko moja... Sparzyłem się, nie jestem jeszcze gotowy"…

- Przykro mi, jeśli tak to odbierasz. Ale ja naprawdę…
- Dobra Franek, ja nie jestem pierwszą lepszą małolatą, żebyś mi wciskał taki kit!
- Nigdy nie wciskałem ci kitu i nigdy nie traktowałem cię jak pierwszą lepszą małolatę - wytłumaczy się leśniczy, ale Ula wybiegnie z leśniczówki.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Natalka urodzi córkę Hanię w aucie. Leśniczy Franek odbierze poród Natalki

Ula tak łatwo się nie podda. Niedługo później Natalka urodzi córkę, a poród odbierze właśnie bohaterski Franek. Świeżo upieczona mama poprosi go, żeby został ojcem chrzestnym małej Hani. Chłopak zgodzi się bez wahania, a Ula będzie miała nadzieję, że od teraz Zarzycki będzie jeszcze częstszym gościem w ich domu.

W 1163 odcinku ''M jak miłość'' Ula wyzna siostrze, że nadal czuje coś do Franka i nie potrafi go sobie odpuścić. Choć leśniczy zdeklaruje, że zakochał się w Natalce, Ula podstępem zaciągnie go do łóżka!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: