SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ucieczka Lucjana Mostowiaka z domu!

M jak miłość. Ucieczka Lucjana Mostowiaka z domu!

14.09.2015, godz. 07:58
M jak miłość odc. 1156. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odc. 1156. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nagła ucieczka Lucjana (Witold Pyrkosz) z "M jak miłość" z domu to skutek niespodziewanych odwiedzin na Deszczowej! Chory na serce Lucjan Mostowiak, który z trudem chodzi, bierze leki na nadciśnienie i wciąż bardzo przeżywa pożar domu w Grabinie znajduje jednak w sobie dość siły, by w 1156 odcinku "M jak miłość" wymyknąć się z domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Nowa energia wstępuje w Lucjana na widok Zośki Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), znienawidzonej sąsiadki z Grabiny.

"M jak miłość" odcinek 1156 - poniedziałek, 14.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Zośka Kisielowa z "M jak miłość" zawsze działa na Lucjana pobudzająco i sprawia, że na jej widok podnosi mu się ciśnienie. Mostowiak wcale nie ukrywa się z tym, że Kisielowa działa na niego jak płachta na byka. Najbliższa koleżanka Barbary (Teresa Lipowska) i żona Włodka Kisiela (Jerzy Próchnicki) swoim złośliwymi komnetarzami i naturą plotkarki doprowadza seniora rody Mostowiaków do szewskiej pasji.

Przeczytaj: M jak miłość. Czy Lucjan Mostowiak umrze? Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

Nic więc dziwnego, że kiedy w 1156 odcinku "M jak miłość" Kisielowa zjawia się w Warszawie z niezapowiedzianą wizytą i staje w progu domu Zduńskich na Deszczowej, schorowanemu Lucjanowi od razu rzedni mina. Zośka jest przekonana, że swoimi odwiedzianami sprawiła Mostowiakom wielką radość, bo przecież przywozi im najnowsze wieści z Grabiny. Nic jednak bardziej mylnego.

Lucjan jest przerażony tą wizytą. Korzysta z pierwszej okazji, by wymknąć się do ogrodu i dzwoni do Pawła (Rafał Mroczek), by powiadomić wnuka, że musi jak najszybciej ewakuować się z domu, bo bliskość Kisielowej może się dla niego źle skończyć.

Patrz: M jak miłość. Tak będzie wyglądał nowy dom Mostowiaków po remoncie. Jak zmieni się Grabina?

Chory na serce Mostowiak od razu zapomina o swoich dolegliwościach. Zbiera w sobie siły, by uciec jak najdalej od Zośki. Schronienie znajduje w "Bistro za rogiem" Pawła. Ale Kisielowa nie daje za wygraną i podąża za nim do kawiarni Zduńskiego. Biednemu Luckowi nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i dzielnie znieść obecość Kisielowej.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: