SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa przyzna się, że chciała zabić Marysię! Kochanka Artura trafi do więzienia?

M jak miłość. Teresa przyzna się, że chciała zabić Marysię! Kochanka Artura trafi do więzienia?

13.09.2015, godz. 13:26
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Teresa (Dominika Łakomska) z "M jak miłość" uniknie więzienia za próbę zabójstwa? W 1156 odcinku ''M jak miłość'' policja zaczyna śledztwo i trafia na świadka wypadku. Jest on w stanie opisać kierowcę samochodu, który potrącił Artura (Robert Moskwa). Niezrównoważona psychicznie Teresa chciała zabić Marysię (Małgorzata Pieńkowska), ale być może nie odpowie za próbę morderstwa. Teresa sama zgłasza się na policję i przyznaje, że potrąciła Rogowskiego.Co będzie z byłą kochanką Artura? Czy poniesie karę i trafi za kratki?

"M jak miłość" odcinek 1156 - poniedziałek, 14.09.2015,  o godz. 20.40 w TVP2

Teresa z "M jak miłość" poniesie karę za próbę zabójstwa Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura?  W 1156 odcinku ''M jak miłość'' była kochanka Rogowskiego nie może być spokojna, bo choć jej niedoszłe ofiary nawet nie widziały sprawcy wypadku, to pojawia się nowy świadek.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia nie zostawi Artura po wypadku

Niezrównoważona psychicznie Teresa jest dobrą aktorką i nie daje po sobie poznać, że to ona stoi za tragedią Artura. Mało tego - odwiedza go w szpitalu jakby nigdy nic się nie stało... A o wszystko obwinia Marysię!

Psycholka Teresa chciała pozbyć się rywalki i zabić Marię. Niestety na drodze nagle pojawił się Artur i to właśnie on znalazł się pod kołami jej samochodu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur Rogowski na wózku inwalidzkim po wypadku

W 1156 odcinku ''M jak miłość'' policja rozpoczyna dochodzenie. Okazuje się, że jeden ze świadków jest w stanie opisać sprawcę wypadku. Czy zeznania przypadkowego świadka wpakują Teresę za kraty? Piotrek (Marcin Mroczek) po wypadku Artura kontaktuje się z policją i ma w końcu dobre wieści dla Pawła (Rafał Mroczek)- odnaleziono osobę, która widziała Teresę za kierownicą samochodu.

- Mamy konkret. Za kierownicą siedziała młoda kobieta. Blondynka, długie włosy, pociągła twarz, ładna… - nowe fakt w sprawie wypadku rzucają podejrzenia na kochankę Artura.
- Blondynka? Myślisz, że to…?
- Opis pasuje do Teresy. Przyznasz, to dość dziwny zbieg okoliczności…
- Cholera… Sam nie wiem. A jakie auto ma Teresa?
- Nie wiem, ale zadzwonię do matki i się dowiem!
- Nie, czekaj, to bez sensu… Mama i Artur na pewno rozpoznaliby samochód Teresy… To nie mogła być ona!
- Chyba, że pożyczyła od kogoś samochód… Policja sprawdza trop, szukają zdjęć z monitoringu, może coś się gdzieś nagrało. Też trudno mi w to uwierzyć, ale trzeba pogadać z mamą…

W 1156 odcinku "M jak miłość" Teresa pojawia się na komisariacie policji, by zgłosić popełnienie przestępstwa. Psychopatka przechodzi załamanie. I nękana przez wyrzuty sumienia, sama zgłasza się na policję. - Chodzi o potrącenie pieszego i o ucieczkę z miejsca wypadku…

- Rozumiem, że była pani świadkiem tego zajścia? - dopytuje policjantka.
- Nie. Sprawcą.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: