SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa nie trafi do więzienia za próbę zabójstwa Marysi i Artura

M jak miłość. Teresa nie trafi do więzienia za próbę zabójstwa Marysi i Artura

01.09.2015, godz. 19:30
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Teresa (Dominika Łakomska) z "M jak miłość" nie poniesie kary za próbę zabójstwa! W 1156 odcinku ''M jak miłość'' była kochanka Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) może być spokojna, bo Artur i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nawet nie widzieli sprawcy wypadku. Niezrównoważona psychicznie Teresa jest dobrą aktorką i nie daje po sobie poznać, że to ona stoi za tragedią Artura. Mało tego - będzie go odwiedzać w szpitalu jakby nigdy nic się nie stało...

"M jak miłość" odcinek 1156 - poniedziałek, 14.09.2015,  o godz. 20.40 w TVP2

W 1154 odcinku ''M jak miłość'' Teresa usiłowałuje zabić Marysię, ale jej ofiarą pada bohaterski Artur. Rogowski ratuje byłą żonę przed pędzącym samochodem i przypłaci to zdrowiem. Jesienią 2015 w "M jak miłość" okaże się, że Artur do końca życia będzie sparaliżowany.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia nie zostawi Artura po wypadku

W 1156 odcinku ''M jak miłość'' Rogowska wciąż opiekuje się w szpitalu ciężko rannym Arturem. Policja, która prowadzi śledztwo w sprawie wypadku byłego męża Marii, znajduje świadka, który może opisać kierowcę auta. Artur był w takim szoku, że nawet nie zauważył kierowcy. Nie zdaje sobie sprawy, że to chora psychicznie Teresa usiłowała zabić jego żonę.

- Działania Teresy nie można nazwać racjonalnym. Teresa nie wie co robi. Maksyma ''Cel uświęca środki'' jest jej dewizą życiową.Miłość zaślepia. Zakładamy te różowe okularki. Teresie tych okularów nikt nie zdjął ona jest tak zakochana w Arturze, że przez to też jest egoistką. Teresa jest rozdarta między tym co jest, a tym co chciałaby żeby było i cały czas wierzy, że jej się uda. A wiara czyni cuda - powiedziała Dominika Łakomska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur Rogowski na wózku inwalidzkim po wypadku

Wygląda na to, że Teresa jeszcze długo nie odpowie za nieudolną próbę zabójstwa. Chora psychicznie kochanka Rogowskiego nie da po sobie poznać, że spowodowała wypadek, który omal nie skończył się śmiercią Artura.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: