SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek kocha Joasię i chce zapomnieć o Agnieszce

M jak miłość. Tomek kocha Joasię i chce zapomnieć o Agnieszce

08.09.2015, godz. 19:35
M jak miłość odc. 1153. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1153. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Czy Joasia (Barabara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" będą już zawsze razem? Ich pierwsza noc to początek romansu, dzięki któremu oboje wreszcie są szczęśliwi. W 1155 odcinku "M jak miłość" kochankowie ukrywają jednak przed dziećmi Tomka, że łączy ich coś więcej. Sypiają razem w łóżku Chodakowskiego i nie szczędzą sobie czułości, ale kiedy Zosia (Julia Wróblewska) i Wojtuś (Feliks Matecki) pojawiają się w pobliżu udają, że nic się nie dzieje. Agnieszka (Magdalena Walach) staje się tylko wspomnieniem Tomka...

"M jak miłość" odcinek 1155 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Joasię i Tomka z "M jak miłość" połączył gorący romans, który sprawi, że serca wielu widzów zabiją mocniej. Zakochana w Chodakowskim niania Wojtusia wreszcie zdobyła samotnego policjanta.

Długo wydawało się, że ich relacja ograniczy się tylko do przyjaźni, bo Tomek nie mógł zapomnieć o Agnieszce (Magdalena Walach), ale w 1153 odcinku "M jak miłość" otworzył się na nowe uczucie i spędził noc z Asią. Jak potoczą się dalej losy Joasi i Tomka? Czy ich związek przetrwa, a Wojtuś w końcu będzie miał wymarzoną rodzinę, w której to Asia zajmuje miejsce jego mamy Małgosi (Joanna Koroniewska)?

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka wychowa dziecko Tomka z niedoszłym mężem, Robertem

W 1155 odcinku "M jak miłość" kochankowie cieszą się sobą i swoim uczuciem, ale Joanna wciąż obawia się jak dzieci Tomka zareagują na ich romans. Wszystkie noce spędzają razem w łóżku Chodakowskiego, lecz nad ranem Tomek wymyka się na kanapę. Asia nie chce, by Zosia i Wojtuś przeżyły szok.

Tymczasem policjant zupełnie traci głowę dla Joasi. Skupia się tylko na niej i nie myśli już o Agnieszce. Nie interesuje go nawet co u niej słychać. Kiedy poczas spotkania z Marcinem (Mikołaj Roznerski) jego bratanek wspomina, że Olszewska kupuje mieszkanie w Warszawie, Tomek zastrzega, że w ogóle go to nie interesuje. Teraz liczy się dla niego już tylko Joasia. 

Patrz: M jak miłość. Tomek dowie się, że Agnieszka jest w ciąży i zostawi Joasię? - ZWIASTUN

Szczęśliwi zakochani z trudem panują nad tym, by w obecności dzieci trzymać się od siebie z daleka. Szczególnie ciężko przychodzi to Tomkowi. Wieczorem kiedy na chwilę zostają sami przytula się do Asi.

- Chciałem ci podziękować za pyszną kolację, za to, że jesteś taka kochana, za to, że w ogóle jesteś. Trochę się tego nazbierało. Asiu, a powiedz mi dlaczego tak bardzo boisz się powiedzieć dzieciom, że jesteśmy razem? - pyta ukochaną i po chwili zaczyna ją całować.

Świadkiem tej sceny jest Wojtuś, który uśmiecha się na widok niani w objęciach swojego jego taty. - I po co było tyle kombinować. Już od tygodnia widać, że bujacie się w zupełnie innym wymiarze... - zauważa Zosia.
- Nawet ja to wiem, że kochacie się w sobie... - dodaje Wojtuś.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz WIDEO - pierwsza noc Joasi i Tomka w 1153 odcinku "M jak miłość" >>>

 


Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: