SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Teresa bezkarna! Była kochanka Artura atakuje Marysię w szpitalu

M jak miłość. Teresa bezkarna! Była kochanka Artura atakuje Marysię w szpitalu

08.09.2015, godz. 19:45
M jak miłość odc. 1155.  Artur (Robert Moskwa), Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odc. 1155.  Artur (Robert Moskwa), Teresa (Dominika Łakomska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Bezczelność Teresy (Dominika Łakomska) z "M jak miłość" nie ma granic! Była kochanka Artura (Robert Moskwa) próbowała zabić Marysię (Małgorzata Pieńkowska) doprowadzając do wypadku, w którym Rogowski został ciężko ranny, a potem jak gdyby nigdy nic zjawia się w szpitalu, by być blisko ukochanego. W 1155 odcinku "M jak miłość" psycholka rozpacza, bo przez nią Artur omal nie zginął. Ale nie to jest najgorsze - okazuje się, że Rogowski cierpi na amnezję i w ogóle nie pamięta Teresy! A niedoszła morderczyni obwinia o swoją tragedię właśnie Marię...

"M jak miłość" odcinek 1155 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Niezrównoważona psychicznie Teresa, która oszalała z miłości do Artura i ta obsesja popchnęła ją do próby zabójstwa Marysi czuje się bezkarna, bo nikt nie wie, że to właśnie ona jest sprawcą wypadku, w którym Rogowski omal nie zginął.

Przeczytaj: M jak miłość. Sparaliżowany Artur Rogowski popełni samobójstwo!

W 1155 odcinku "M jak miłość" zapłakana i roztrzęsiona pojawia się w szpitalu udając troskę. Widok ciężko rannego Artura sprawia, że Teresa nie wytrzymuje. - Przepraszam, nie wiedziałam że... - zapewnia ukochanego, ale Rogowski nie wie o czym ona w ogóle mówi.
- A kim pani jest? - odpowiada wciąż bardzo osłabiony i obolały.

Utrata pamięci częściowej spowodowała bowiem, że Artur wymazał ze swojej głowy wszystkie wydarzenia z ostatnich dwóch lat. Nie pamięta ani Teresy, ani ich romansu, a tym bardziej rozwodu z Marysią. Teresa nie może uwierzyć w to co się dzieje. Winą za tragedię Artura obarcza Marię, bo to przez nią ona straciła nad sobą panowanie i zaatakowała Rogowskich.

Marysia czuje się w obowiązku wyjaśnić Teresie jaki jest stan Artura i rokowania lekarzy. Bez zbędnych ogródek mówi jej o amnezji i urazie kręgosłupa, który wywołał paraliż. - Oczywiście wszystko może się zmienić, ale doktor prosił, żeby go na razie nie denerwować zanim nie wydobrzeje.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur na wózku po wypadku. Marysia nie zostawi sparaliżowanego Artura

Załamana Teresa znów przestaje nad sobą panować. - Dlaczego ty mi to robisz? - pyta rywalkę z wyrzutem.
- Ja tylko powtarzam to, co mi powiedział doktor. Jeśli pani tego nie rozumie, to...
- To wszystko twoja wina! Nienawidzę cię! Boże, jak ja cię nienawidzę! - rzuca z wściekłością spoglądając na Marysię oczami zdradzającymi obłęd.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: