SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maryla powie Tomkowi o ciąży Agnieszki?

M jak miłość. Maryla powie Tomkowi o ciąży Agnieszki?

07.09.2015, godz. 20:36
M jak miłość odc. 1155. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova)
M jak miłość odc. 1155. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Maryla (Izabela Kapiasova) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Maryla (Izabela Kapiasova) zdradzi tajemnicę Agnieszki (Magdalena Walach) i powie Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), że będzie ojcem dziecka pani prokurator! W 1155 odcinku ''M jak miłość'' Maryla dojdzie do wniosku, że nie powinna oszukiwać wspólnika. Policjantka spotka się z Chodakowskim i będzie z nim w stu procentach szczera. W 1155 odcinku ''M jak miłość'' Tomek w końcu dowie się, że Agnieszka urodzi jego dziecko.

"M jak miłość" odcinek 1155 po wakacjach 2015 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Agnieszka Olszewska jest w ciąży, ale nie chce się z nikim dzielić radosną nowiną. Jej tajemnica jednak szybko wyjdzie na jaw i Tomek dowie się, że jest ojcem jej dziecka.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Ślub Joasi i Tomka? Przyszła panna młoda już wybrała suknię!

W 1155 odcinku ''M jak miłość'' Marcin Chodakowski usłyszy telefoniczną rozmowę Agnieszki, która wspomni, że planuje urządzanie pokoiku dla dziecka. Chodakowski weźmie przyjaciółkę na bok, a ona potwierdzi jego przypuszczenia mówiąc, że jest w ciąży. Poprosi jednak, żeby Marcin zachował tę informację dla siebie. Tomek pozna prawdę jeszcze w tym samym odcinku, ale to nie Marcin mu o wszystkim opowie.

W ''M jak miłość'' o ciąży Agnieszki wie jeszcze Maryla, która cały czas się waha czy powiedzieć Tomkowi prawdę. W końcu, w 1155 odcinku ''M jak miłość'' zawodowa partnerka policjanta postanawia powiedzieć mu, że Olszewska spodziewa się jego dziecka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Tomek zostawi Joasię dla ciężarnej Agnieszki? ZWIASTUN

Maryla poprosi Tomka o spotkanie, bo pokłóciła się z narzeczonym, ale w końcu rozmowa schodzi na inne tory. Jak Tomek zareaguje kiedy dowie się, że zostanie ojcem dziecka Agnieszki? Czy Chodakowski zostawi Joannę, z którą zaczął układać sobie nowe życie?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: