SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin nie szuka matki dla Szymka, bo wciąż kocha Kasię

M jak miłość. Marcin nie szuka matki dla Szymka, bo wciąż kocha Kasię

08.09.2015, godz. 08:00
M jak miłość odc. 1155. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1155. Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Miłość, którą Marcin (Mikołaj Roznerski) czuł do Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) jeszcze się nie wypalił i Chodakowski nawet nie myśli o nowej mamie dla Szymka (Staś Szczypiński). W 1155 odcinku ''M jak miłość'' samotny ojciec otwiera się przed Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i wyznaje, że jeszcze długo nie będzie gotowy na nowy związek. Czy Marcin w końcu się zakocha? Być może jesienią 2015 w ''M jak miłość'' Iza Lewińska (Adriana Kalska) zastąpi mu Kasię?

"M jak miłość" odcinek 1155 po wakacjach 2015 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1155 odcinku ''M jak miłość'' Marcin i Tomek spędzają razem cały dzień. Najpierw jadą na jedną z działek, żeby zrobić fotodokumentację, a potem idą razem do restauracji. Na spotkaniu samotny ojciec Szymka otwiera się i mówi o swoich problemach.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Ciężarna Agnieszka zamieszka z Marcinem

- Ciężki czas mam ostatnio. Jak się poświęcam robocie to zaniedbuje Szymka no i odwrotnie - tłumaczy Chodakowski, który nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków.
- Spokojnie, wszystko się uspokoi. Dwa, trzy lata i wszystko będzie dobrze. Znajdziesz sobie kogoś, zobaczysz - pociesza go Tomek.
- Nie ma takiej opcji... - wzdycha Marcin, który nadal bezgranicznie kocha Kasię.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Marcin pozna tajemnicę Agnieszki

Czy Marcin niedługo zmieni zdanie i się zakocha? Póki co jego serce cały czas należy do Kasi, która umarła w czasie porodu. Szymon jest owocem ich miłości, ale Chodakowski nie może wiecznie być samotnym ojcem. W nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2015 piękna pani kurator skradnie serce Marcina. Ale czy Iza Lewińska zastąpi mu Kasię na dłużej?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: