SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Czy Artur umrze po wypadku? Co się stanie z Arturem?

M jak miłość. Czy Artur umrze po wypadku? Co się stanie z Arturem?

07.09.2015, godz. 21:34
M jak miłość odcinek 1155. Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1155. Artur Rogowski (Robert Moskwa) foto:

Czy Artur (Robert Moskwa) z "M jak miłość" przeżyje wypadek? Co będzie z Rogowskim po wypadku, który spowodowała Teresa (Dominika Łakomska)? W 1155 odcinku ''M jak miłość'' okaże się, że z byłym mężem Marysi (Małgorzata Pieńkowska) nie jest najlepiej. Artur Rogowski stracił pamięć, a poza tym jest jest sparaliżowany i być może nigdy nie będzie chodził, do końca życia będzie jeździł na wózku inwalidzkim.

"M jak miłość" odcinek 1155 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Artur Rogowski bohatersko uratował byłą żonę przed rozpędzonym samochodem, który prowadziła Teresa. Ciężko ranny trafił do szpitala, gdzie lekarze przez całą noc walczyli o jego życie. Co się stanie z Arturem? Czy wyjdzie cało z wypadku?

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur na wózku po wypadku. Marysia nie zostawi sparaliżowanego Artura

W 1155 odcinku ''M jak miłość'' okazuje się, że potrącony przez Teresę Artur doznał poważnych urazów głowy i kręgosłupa. Jego stan jest bardzo ciężki. Po wypadku Rogowski cierpi na zaniki pamięci i grozi mu trwały paraliż. Wygląda na to, że Rogowski do końca życia będzie musiał poruszać się na wózku inwalidzkim.

Marysia nie odstępuje Artura na krok i czuje, że powinna się nim teraz opiekować. W końcu to on uratował jej życie, a teraz sam walczy o przetrwanie. Artur boi się jednak, że Maria jest przy nim tylko z litości. W dodatku Rogowski zaczyna myśleć, że w pełni zasłużył na taki los. To kara za zdradę, której się dopuścił.

Przeczytaj: M jak miłość. Sparaliżowany Artur Rogowski popełni samobójstwo!

Stan Artura jest poważny. I nie chodzi tylko o obrażenia fizycznie. W 1159 odcinku "M jak miłość" po wyjściu ze szpitala Arturowi przyjdą do głowy najgorsze myśli. Rogowski zaplanuje samobójstwo, żeby nie robić rodzinie kłopotu! Czy Artur z ''M jak miłość'' umrze?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: