SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bracia Zduńscy zemszczą się na Teresie za wypadek Artura

M jak miłość. Bracia Zduńscy zemszczą się na Teresie za wypadek Artura

02.09.2015, godz. 16:15
M jak miłość odc. 1154. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1154. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa) foto:

Czy Teresa (Dominika Łakomska) z "M jak miłość" zostanie ukarana za wypadek Artura (Roberta Moskwa)? A może to bracia Zduńscy dopadną Teresę! Chora psychicznie była kochanka Rogowskiego usiłowała zabić ich matkę, a oni tak tego nie zostawią. W 1155 odcinku ''M jak miłość'' Paweł (Rafał Mroczek) i Piotrek (Marcin Mroczek) dowiadują się, że Rogowski, który uratował Marysię (Małgorzata Pieńkowska) przed śmiercią, nie wyjdzie ze szpitala o własnych siłach, bo jest sparaliżowany. Synowie Marysi postanawiają na własną rękę odnaleźć sprawcę wypadku i wymierzyć mu sprawiedliwość. Czy prywatne śledztwo doprowadzi ich do Teresy?

"M jak miłość" odcinek 1155 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Artur Rogowski uratował Marysi życie i sam trafił do szpitala. Niestety został poważnie ranny, a uraz kręgosłupa przykuł go do wózka inwalidzkiego. Po wypadku Artura policja szuka sprawców tragedii, bo początkowo nikt nie podejrzewa Teresy. Synowie Marysi wkraczają do akcji, by wymierzyć sprawiedliwość.

M jak miłość. Marysia wróci do sparaliżowanego Artura z litości?

W 1155 odcinku ''M jak miłość'' okazuje się, że potrącony przez Teresę Artur doznał poważnych urazów głowy i kręgosłupa. Jego stan jest bardzo ciężki. Po wypadku Rogowski cierpi na zaniki pamięci i grozi mu trwały paraliż.

Problem jednak w tym, że Rogowscy nie widzieli sprawcy wypadku i nie zdają sobie sprawy, że za wszystkim stoi niezrównoważona Teresa. Bracia Zduńscy zadbają o to, żeby dorwać szaleńca, który usiłował zabić ich matkę.

- Chciałbym dorwać sukinsyna, który prowadził ten samochód! Założę się, że był albo pijany, albo na jakichś prochach! - mówi wściekły Paweł.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia nie zostawi Artura po wypadku

Czy prywatne śledztwo Zduńskich doprowadzi ich do Teresy? Paweł i Piotrek z pewnością tak tego nie zostawią i szybko zajmą się sprawą.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: