SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur stracił pamięć i nie może chodzić! Marysia wróci do sparaliżowanego męża?

M jak miłość. Artur stracił pamięć i nie może chodzić! Marysia wróci do sparaliżowanego męża?

08.09.2015, godz. 20:40
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Artur Rogowski (Robert Moskwa) z "M jak miłość" nie umrze po wypadku, ale ta tragedia na zawsze zmieni jego życie! Co będzie z rannym Arturem po tym jak Teresa (Dominika Łakomska) potrąciła go samochodem? W 1155 odcinku ''M jak miłość'' lekarze będą walczyli o życie Artura, a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) nie opuści męża w potrzebie. Badania wykażą, że Artur doznał urazu kręgosłupa i jest sparaliżowany. Na domiar złego straci pamięć. Zrozpaczona Marysia z litości wróci do byłego męża?

"M jak miłość" odcinek 1155 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2


W 1154 odcinku ''M jak miłość'' Artur i Marysia są już po rozwodzie, ale to nie oznacza, że lekarz zamierza wrócić do swojej byłej kochanki Teresy. Rogowski będzie gotów oddać życie za Marysię i uratuje ją przed zemstą kochanki.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur po rozwodzie nie wróci do Teresy, bo wciąż kocha Marysię

Teresa, która dowiaduje się, że nie ma szans na związek z Arturem postanawia zabić rywalkę. Na szczęście Artur w porę ratuje byłą żonę i odpycha ją z drogi pędzącego samochodu Teresy...

Ciężko ranny Rogowski trafia do szpitala, a lekarze walczą o jego życie. W 1155 odcinku ''M jak miłość'' okazuje się, że Artur stracił pamięć i jest sparaliżowany. Marysia ma dobre serce i czuje, że w tym dramatycznym momencie powinna być blisko byłego męża, bo teraz potrzebuje jej bardziej niż kiedykolwiek.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Marysia nie zostawi Artura po wypadku

- Marysia ma dość ciężką sytuację. Zdecydowała się na rozwód. Radzi sobie jakoś z tą samotnością, otworzyła się na świat. A tu nagle życie pokazuje jej, że może trzeba jeszcze raz pochylić się nad Arturem. To jest sytuacja, która ją bardzo zaskoczyła. Myślę, że jest tego typu człowiekiem, że jest w stanie być z kim innym i pomagać mężczyźnie, z którym ma dziecko - powiedziała Małgorzata Pieńkowska, czyli Marysia w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

- Staje się niebywale opiekuńcza, chce pomagać. To wpędza Rogowskiego w różne przemyślenia. Pewnie z litości... Nie lubimy współczucia, a Rogowski ma pełne prawo, żeby tak to właśnie odbierać - stwierdził Robert Moskwa w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: