SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur Rogowski po wypadku straci pamięć i będzie inwalidą

M jak miłość. Artur Rogowski po wypadku straci pamięć i będzie inwalidą

02.09.2015, godz. 07:53
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odc. 1154. Artur (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Teresa (Dominika Łakomska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Artur (Robert Moskwa) z "M jak miłość" umrze po wypadku, do której doprowadziła Teresa (Dominika Łakomska). Po tym jak była kochanka Artura próbowała zabić Marysię (Małgorzata Pieńkowska) wjeżdżając w nią i Rogowskiego samochodem, w 1155 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2015, ciężko ranny Rogowski trafia do szpitala. Badania wykazują, że cierpi na uraz głowy, który powoduje utratę pamięci. Ale na tym nie koniec dramatu Artura, bo poważny uraz kręgosłupa doprowadził do paraliżu. Wiele wskazuje na to, że Artur będzie sparaliżowany...

"M jak miłość" odcinek 1155 po wakacjach 2015 - wtorek, 8.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Atak Teresy na Marysię i Artura jest chyba najwyższą ceną, jaką były mąż Marii musi zapłacić za swoją zdradę. Po rozwodzie Rogowskich, Teresa próbuje odzyskać kochanka. Jednak dla Artura romans z Teresą jest już skończoną historią. Dla niego liczy się przede wszystkich Marysia. To ona jest kobietą jego życia i nidy nie przestanie jej kochać.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur na wózku po wypadku. Marysia nie zostawi sparaliżowanego Artura

Odrzucona była kochanka, w 1154 odcinku "M jak miłość", próbuje pozbyć się Marysi. Obmyśla bowiem okrutny plan zemsty - chce zabić byłą żonę Artura. Teresa podjeżdża pod blok, w którym mieszka rywalka samochodem i widząc Rogowską rozpędza auto… Dosłownie w ostatniej chwili Artur odpycha żonę na bok, ale sam dostaje się pod koła samochodu.

Teresa ucieka, a potrącony Artur z poważnymi urazami głowy i kręgosłupa zostaje przewieziony do szpitala. Po wypadku jego stan jest krytyczny.

W 1155 odcinku "M jak miłość" okazuje się, że obrażenia głowy spowodowały amnezję. Artur nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku swojego życia. Myśli, że wciąż jest mężem Marysi i wcale jej nie zdradził.

Zajmujący się nim lekarz przekazuje Marii złe wieści. - Widać wyraźny obrzęk płatów czołowych, co może powodować zmiany w funkcjonowaniu poznawczym... I między innymi przyjąć postać częściowej amnezji wstecznej. Zwykle pacjenci nie pamiętają przebiegu wypadku… Natomiast tu, na podstawie wywiadu i pani informacji, okres, którego pacjent nie pamięta, szacuję na rok, może nawet dwa lata…

- Ale… co dalej? Jakie są rokowania? - w głosie Marysi słychać przerażenie. Niestety lekarze stwierdza, że zaburzenia pamięci Artura mogą nigdy nie minąć.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2015. Flirt Andrzeja Budzyńskiego z prawniczką Weroniką


Na szczęście zrozpaczona Marysia może liczyć na wsparcie rodziny. Barbara (Teresa Lipowska), Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) bardzo szybko zjawiają się w szpitalu, by otoczyć ją opieką.

- Chciałbym dorwać sukinsyna, który prowadził ten samochód! Założę się, że był albo pijany, albo na jakichś prochach! - przyznaje z wściekłością Paweł.

Na oddziale zjawia się też Olek Chodakowski (Maurycy Popiel), który próbuje pomóc Rogowskiej jako lekarz. A kolejne badania wykazują, że Artur doznał także urazu kręgosłupa.
Jeśli doszło do uszkodzenia rdzenia, to Rogowski będzie spraliżowany.
- Artur nie będzie chodził, tak?... Olek, powiedz, że to nieprawda! O Boże… - mówi roztrzęsiona Marysia.

Tymczasem do szpitala zagląda również Teresa! Nikt bowiem nie domyśla się, że to ona jest sprawcą wypadku. Widząc ukochanego od razu zalewa się łzami. A chwilę później odkrywa, że wypadek wymazał z pamięci Artura kilkanaście miesięcy jego życia. I teraz Rogowski nie pamięta nawet, że mieli romans. - To chyba jakaś pomyłka… Ja nie znam tej pani! - stwierdza Artur na widok byłej kochanki.

Czy Artur odzyska w końcu zdrowie i wspomnienia? A Teresa poniesie karę za to, że próbowała zabić Marysię?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: