SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kryzys u Ali i Pawła. To koniec "Bistro za rogiem" Zduńskiego?

M jak miłość. Kryzys u Ali i Pawła. To koniec "Bistro za rogiem" Zduńskiego?

07.09.2015, godz. 07:15
M jak miłość odc. 1127. Ala (Olga FRycz), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1127. Ala (Olga FRycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) z "M jak miłość" na skraju bankructwa! W 1154 odcinku ''M jak miłość'' okazuje się, że Zduńscy mają poważne kłopoty finansowe. Ala przyznaje mężowi, że sklep "Galeria u Baśki" to klapa. Paweł natomiast udaje, że wszystko jest pod kontrolą. Prawda jest jednak zupełnie inna. Zduński kolejny miesiąc jest pod kresą i możliwe, że ''Bistro za rogiem'' będzie trzeba zamknąć. Jak małżonkowie poradzą sobie z brakiem pieniędzy?

"M jak miłość" odcinek 1154 - poniedziałek, 7.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W ''M jak miłość'' Paweł i Ala mają poważne kłopoty finansowe. Zduńscy muszą się poważnie zastanowić, co dalej zrobić ze swoimi interesami. Ala przyznała się do porażki, ale Paweł ukrywa swoje problemy.

Zobacz: M jak miłość. Chory na serce Lucjan ukrywa przed rodziną problemy ze zdrowiem

- Co kombinujesz od tygodnia? Siedzisz w internecie, przeglądasz coś, a jak ja się pojawiam to zmieniasz stronę? - Paweł wypytuje żonę podczas wspólnego spaceru po targu kwiatowym.
- Paweł... A ty myślisz, że ja nie widzę, że to ty coś kombinujesz? - odcina się Ala. - Masz sekret i nie chcesz mi powiedzieć o nim... - zauważa Zduńska.

Tego samego dnia Ala zbiera się na szczere wyznanie i mówi mężowi, że jej interes to klapa. - Paweł coś musimy z tym zrobić, z tym sklepem. To już bardziej hobby niż praca. Trzeba go zamknąć, albo przebranżowić - tłumaczy Ala i proponuje kwiaciarnię albo zakład fryzjerski.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia  z litości wróci do sparaliżowanego Artura

W 1154 odcinku ''M jak miłość'' Paweł podlicza zarobki ''Bistro za rogiem'' z minionego miesiąca i jest załamany. - Kolejny miesiąc jesteśmy pod kreską - mówi Jankowi (Jacek Lenartowicz).
- Tak wiem... Odpuściliśmy catering, a konkurencja nie śpi. W tym roku okolicy otworzyli dwie nowe knajpy.
- Musimy coś wykombinować, albo rozszerzyć menu, albo zmienić wystrój lokalu - proponuje Zduński.

- No ale co? Zrobić z tego prawdziwą restauracje? Jest jedno pytanie za sto punktów. Skąd weźmiemy kasę? Weźmiemy kredyt w tych niepewnych czasach? Nie wiem Paweł, może będziemy musieli wrócić do rozwożenia kanapek...- uprzedza go Janek.

Czy Zduńscy odbiją się od dna i uratują "Bistro za rogiem"? Już wkrótce w ich życiu pojawi się tajemniczy Kuba Markowski (Marcin Piętowski), który zaoferuje im swoją pomoc. Ale czy jego intencje są szczere?

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: