SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur odtrąca Teresę! Była kochana Rogowskiego chce zabić Marysię - ZWIASTUN

M jak miłość. Artur odtrąca Teresę! Była kochana Rogowskiego chce zabić Marysię - ZWIASTUN

02.09.2015, godz. 07:40
M jak miłość odcinek 1154, Teresa (Dominika Łakomska)
M jak miłość odcinek 1154, Teresa (Dominika Łakomska) foto:

Rozwód Rogowskich z "M jak miłość" stanie się faktem! W 1154 odcinku ''M jak miłość'' oo wakacjach 2015 Artur (Robert Moskwa) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będą już po rozwodzie, ale to nie znaczy, że Rogowski wróci do Teresy (Dominika Łakomska). Jesienią 2015 w ''M jak miłość'' lekarz da kochance do zrozumienia, że już nigdy nie będą razem, bo on wciąż kocha byłą żonę. Niezrównoważona Teresa zaplanuje krwawą zemstę na rywalce, ale to Artur niespodziewanie stanie się jej ofiarą.

"M jak miłość" odcinek 1154 po wakacjach 2015 - poniedziałek, 7.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2

W 1153 odcinku ''M jak miłość'' Artur i Marysia spotykają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Rogowskiemu nie udało się uratować małżeństwa, a Teresa ma nadzieję, że teraz odzyska kochanka.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2015. Teresa chce zabić Marysię! Artur poświęci życie dla żony?

Następnego dnia, w 1154 odcinku ''M jak miłość'', niezrównoważona Teresa odwiedza Artura w pracy proponuje, żeby dali sobie kolejną szansę. - Wiem, że już jest po wszystkim, że dostałeś rozwód. I tak bardzo bym chciała, żeby to dla nas oznaczało nowe otwarcie… Proszę, powiedz, że jest jeszcze dla nas jakaś szansa! Że teraz, kiedy nie jesteś już z Marysią...

Jednak Artur, kolejny raz, odrzuca jej uczucia.

- Byłbym nieuczciwy, gdybym coś takiego powiedział. Bo prawda jest taka, że ten rozwód to dla mnie porażka… Nie chciałem go. Słuchaj, jakkolwiek niewiarygodnie to zabrzmi, ja naprawdę… kocham Marię. I zawsze tak będzie. Ona jest kobietą mojego życia...

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Artur na wózku po wypadku. Marysia nie zostawi sparaliżowanego Artura

Gdy Teresa zrozumie, że straciła szansę na miłość jest w szoku. I kilka godzin później próbuje zabić Marię! Zazdrosna kochanka podjeżdża pod blok, w którym mieszka rywalka i widząc Rogowską rozpędza auto.

W ostatniej chwili Artur ratuje żonę, a bohaterski czyn omal nie przypłaca życiem. Jesienią 2015 w ''M jak miłość'' Artur trafi do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jego życie.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: MTL Maxfilm
Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: