SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pierwszy odcinek M jak miłość. Zobaczcie kultowe sceny - WIDEO

M jak miłość. Pierwszy odcinek M jak miłość. Zobaczcie kultowe sceny - WIDEO

08.11.2016, godz. 17:00
M jak miłość
foto:

Pamiętacie pierwszy odcinek "M jak miłość"? Z okazji 16 urodzin Waszego ulubionego serialu przypominamy pierwsze sceny z serialu o Mostowiakach. Lucjan (Witold Pyrkosz) i Barbara (Teresa Lipowska) w 1 odcinku "M jak miłość" obchodzili 40. rocznicę ślubu. Małgosia (Joanna Koroniewska) nie dostała się na studia, a rodzice Marek (Kacper Kuszewski) sprawiał rodzicom problemy wychowawcze. Zobaczcie 1 odcinek "M jak miłość" online.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Serial "M jak miłość" już od 16 lat przyciąga miliony widzów przed telewizory. Kultowa produkcja TVP początkowo była emitowana w soboty o godzinie 16:30, później - tak jak obecnie - w poniedziałki i we wtorki po godzinie 20.

Zobacz: M jak miłość. Marek umiera na raka, a Ewa wyjeżdża z Polski!

Na przestrzeni lat do serialu przychodzili nowi aktorzy, a niektórzy żegnali się z rolą w "M jak miłość" uśmiercając swoich bohaterów. Na szczęście wielu z nich gra w telenoweli od samego początku do dziś. Dzięki scenom z 1 odcinka "M jak miłość" możemy zobaczyć jak zmienili się Mostowiakowie.

A co wydarzyło się w 1 odcinku "M jak miłość". Cała rodzina Mostowiaków świętowała 40. rocznicę ślubu Lucjana i Barbary! To było wielkie święto w całej Grabinie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: