SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowy policjant w Grabinie. Jan Morawski będzie kochankiem Justyny?

M jak miłość. Nowy policjant w Grabinie. Jan Morawski będzie kochankiem Justyny?

29.09.2016, godz. 12:52
M jak miłość. Policjant Jan Morawski (Tomasz Kollarik), Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość. Policjant Jan Morawski (Tomasz Kollarik), Justyna (Olga Kalicka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Serialowa Grabina w "M jak miłość" będzie najlepiej strzeżoną wsią w Polsce. W szergi policji wkroczy bowiem Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), która będzie strzegła porządku nie tylko w Grabinie, ale także w sąsiedniej Lipnicy. Oczywiście nie sama, bo nowych odcinkach "M jak miłość" partnerem Natalii zostanie młody polcjant Jan Morawski (Tomasz Kollarik), który będzie miał romans z Justyną (Olga Kalicka).

Obsada "M jak miłość" rośnie w siłę. W serialu pojawia się coraz więcej nowych bohaterów, a wraz z nimi emocjonujące wątki. Tak właśnie będzie w przypadku Jana Morawskiego, nowego policjanta w Grabinie, z którym już niebawem będzie pracować Natalka. Mostawiaczka wreszcie zrealizuje swoje marzenie i oprócz zaocznych studiów w szkole policyjnej w Szczytnie, z pomocą doświadczonego funkcjonariusza Staszka (Sławomir Holland) dostanie posadę posterunkowej na komendzie w Lipnicy.

Zobacz: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

Policjant Jan w "M jak miłość" będzie zaangażowany nie tylko w ściganie przestępców, ale także sprawi, że serca wielu miejscowych kobiet zabiją mocniej. Jedną z jego zdobyczy będzie Justyna, była narzeczona Franka i największa rywalka Natalii.

- Jan Morawski jest nową postacią w serialu "M jak miłość". To co kręcimy dzisiaj jest kręcone z pewnym wyprzedzeniem. Będzie tu poruszone wiele wątków, nie tylko służbowych z Natalką, ale także prywatnych romansów z innymi dziewczynami - powiedział Tomasz Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek oszaleje z zazdrości o Joasię. Agnieszka doniesie mu, że Jacek jest z Asią

Kim jest Tomasz Kollarik, który w "M jak miłość" gra policjanta Janka?

24-letni Tomasz Kollarik dopiero stawia pierwsze kroki na drodze do aktorskiej kariery. W 2016 roku skończył Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Przed "M jak miłość" grywał już w serialach, ale były to epizodyczne role w "Ojcu Mateuszu", "Pierwszej miłości" i "Galerii".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: