SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowy bohater w M jak miłość. Kim jest Jakub Karski?

M jak miłość. Nowy bohater w M jak miłość. Kim jest Jakub Karski?

15.03.2017, godz. 11:00
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W serialu "M jak miłość" pojawiła się nowa postać - Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) to policjant pracujący dla wydziału CBŚ, zajmujący się sprawą Bilskiego (Zbigniew Stryj). Wszystko wskazuje na to, że zostanie w serialu "M jak miłość" na dłużej! Jaki jest nowy bohater i czego widzowie mogą się po nim spodziewać?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Jakub Karski to młody, przystojny i bardzo obiecujący policjant. Widzowie wpierw poznają go jako agenta CBŚ, prowadzącego sprawę Bilskiego. Zostaje również zaproszony na ślub Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk), który w "M jak miłość" będzie jego pracownikiem. Tak, Jakub Karski zostanie szefem Chodakowskiego.

Zobacz: M jak miłość. Kinga wybaczy mężowi? Pojednanie Zduńskich

Jakub Karski w serialu "M jak miłość" szuka szczęścia w życiu i jest już po jednym nieudanym małżeństwie oraz kolejnym, równie nieowocnym związku. W żadnym wypadku nie sprawiło to, że stał się oziębły wobec kobiet - własnie wręcz przeciwnie! Nowy bohater serialu "M jak miłość" to niezły kobieciarz, który nie przepuści żadnej okazji, aby oczarować kobietę. Żeby było ciekawiej, to właśnie Agnieszka (Magdalena Walach) wpadnie mu w oko. Oprócz prowadzenia wspólnej sprawy, policjant i pani prokurator zaczną spotykać się również prywatnie w serialu "M jak miłość". Joasia zacznie nawet kibicować im, aby wyszło z tego coś więcej...

- Jakub ma słabość do płci pięknej, więc nigdy nie omieszka żeby w jakiś sposób zaczarować kobietę z którą rozmawia, czy z którą przebywa. Agnieszka jak wpada mu w oko i też będzie próbował w jakiś sposób się zbliżyć (...) - potwierdza Krzysztof Kwiatkowski.

Przeczytaj: M jak miłość. Podział majątku Budzyńskich. Marta zostawi Andrzejowi mieszkanie

Agnieszka, Jakub, Joasia i Tomek zaczną jadać wspólne kolacji i wyjdzie na jaw, że Karski świetnie gotuje! Jak zdradza Barbara Kurdej-Szatan i jej serialowy partner Andrzej Młynarczyk, nowy bohater jest dosyć bezpośredni i nie przebiera w słowach. Najpierw powie, potem pomyśli. Tomek na drodze zawodowej nauczy Jakuba pokory potrzebnej do pracy w policji. Czy Karskiemu uda się zdobyć serce Agnieszki i poradzić sobie z kierowniczym stanowiskiem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: