SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wypadek Justyny. Podstęp byłej narzeczonej Franka

M jak miłość. Wypadek Justyny. Podstęp byłej narzeczonej Franka

28.09.2016, godz. 12:19
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Justyna z "M jak miłość" to obecnie chyba największa intrygantka w serialu! Była narzeczona Franka (Piotr Nerlewski) chce odebrać go Natalce (Marcjanna Lelek) i w tym celu jest gotowa na wszystko. Najpierw żaliła mu się, że choruje na cukrzycę i boi się o swoje życie, a niebawem zacznie wymyślać różne sztuczki, żeby Franek się nią zainteresował. W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" w październiku Justyna wymyśli swój wypadek na rowerze.

Choroba Justyny z "M jak miłość" jako pretekst, by wzbudzić listość we Franku to dopiero początek! Sprytna rywalka Natalki nie odpuści tak łatwo leśniczemu z Grabiny. Nie dość, że cały czas będzie obecna w życiu jego i Natalii, to jeszcze spróbuje zbliżyć się do swojej niedoszłej teściowej. W myśl zasady, że do serca mężczyzny przez jego mamusię.

Ale Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) nie od razu przekona się do Justyny. Nie po tym co dziewczyna zrobiła jej synowi. Przecież porzuciła Franka tuż przed ołtarzem i uciekła z innym. Takich rzeczy tak łatwo się nie zapomina i nie wybacza.

Patrz: M jak miłość. Justyna zniszczy Natalkę! Była Franka dąży po trupach po celu

W nowych odcinkach "M jak miłość" w październiku i listopadzie Justyna będzie częstym gościem w leśniczówce Zarzyckiej. Bez trudu wcieli się w rolę przyjaciółki Franka, która spróbuje się wkupić w łaski jego matki. Co jakiś czas będzie wykorzystywać to, że jest chora na cukrzycę.

Tak jak wtedy gdy ulegnie wypadkowi podczas przejażdżki na rowerze po leśnej drodze. Nieprzypadkowo przewróci się akurat w miejsce gdzie często przejeżdża Franek. Oczywiście Zarzycki nie zorientuje się, że to tylko podstęp Justyny. Od razu pośpieszy dawnej narzeczonej z pomocą i zabierze ją ze sobą do leśniczówki, by opatrzyć jej rany.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka, Tomek, Helenka i Wojtuś będą szczęśliwą rodziną po wyjeździe Joasi

- Justyna jest mega prowokatorką i manipulantką. Robi wszystko, żeby Franka spotkać, bez przerwy wymyśla jakiś pretekst, żeby się pojawić w leśniczówce. To wynika z tego, że ona naprawdę go kocha. Zaborcza Justyna chce, żeby Franek znów do niej należał. Jeest taką osobą, która dostaje to, czego chce. Choćby miała iść po trupach do celu...- powiedziała Olga Kalicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: