SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Romans Andrzeja i Pauliny. Budzyński wyprowadzi się od Marty

M jak miłość. Romans Andrzeja i Pauliny. Budzyński wyprowadzi się od Marty

30.11.2015, godz. 21:52
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odc. 1190. Jan (Igor Kujawski), Marta (Dominika Ostałowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Andrzej (Krystian Wieczorek) i Paulina (Maria Szafirska) z "M jak miłość" będą mieli romans i zamieszkają razem? W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Budzyński wyprowadzi się z domu po tym, jak romans Marty (Dominika Ostałowska)  z archeologiem Janem (Igor Kujawski) wyjdzie na jaw. Spakuje swoje rzeczy i możliwe, że zatrzyma się u pięknej nauczycielki plastyki Ani (Weronika Wachowska).

W nowych odcinkach ''M jak miłość'' małżeństwo Budzyńskich przejdzie do historii >>. Tym razem sprawa będzie na prawdę poważna, bo to Marta zdecyduje się na ''skok w bok''.

Zobacz: M jak miłość. Marta zdradzi Andrzeja? Budzyński przyłapie ją z kochankiem z Kolumbii

Do tej poty to Andrzej odnajdywał się w roli niewiernego męża. Przytrafiały mu się liczne romanse i sercowe przygody. Do głowy mu nie przyszło, że Marta mogłaby go zdradzić! Kiedy Budzyński pozna tajemnicę Marty i dowie się o jej kochanku ich związek przestanie mieć sens. Wtedy prawnik zainteresuje się młodą nauczycielką plastyki. Andrzej i Paulina zamieszkają razem?

-Paulina dostrzega w Andrzeju wyjątkowego ojca. To jej imponuje. W innych kwestiach Andrzej Paulinie też oczywiście się podoba - powiedziała Maria Szafirska w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta ma kochanka. Łukasz wie kim on jest i donosi Andrzejowi

Marta nie podejrzewała Andrzeja o romans z nauczycielką. Nie była o niego zazdrosna, bo była zajęta swoimi sprawami i swoim kochankiem z Kolumbii. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' relacje Andrzeja i Pauliny nabiorą na sile. W najnowszych kulisach serialu widać, że prawnik wyprowadza się z domu. Możliwe, że Budzyński zamieszka z młodszą kochanką!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: