SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek Zduński będzie miał romans z nastolatką Olgą? - WIDEO

M jak miłość. Piotrek Zduński będzie miał romans z nastolatką Olgą? - WIDEO

23.03.2016, godz. 11:26
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Jak Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) z "M jak miłość" poradzi sobie w nowej pracy szofera? O ile jego kontakty z biznesmenem Góreckim (Wojciech Wysocki) będą bez zarzutu, to już relacje z jego nastoletnią córką Olgą (Katarzyna Grabowska) zrobią się niebezpieczne. W nowych odcinkach "M jak miłość" rozpieszczona 19-latka zacznie bowiem uwodzić Piotrka, nie zważając na to, że kierowca jest żonaty! Zobaczcie nowe "Kulisy serialu M jak miłość" i zwiastun tego co się wydarzy w wątku Piotrka i Olgi.

Nowa praca Piotrka i bogatego przedsiębiorcy Góreckiego zagrozi małżeństwu Zduńskich?! Wszystko wskazuje na to, że Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie miała powody do obaw.

19-letnia Olga, która już pierwszego dnia zaczęła szantażować Piotrka z czasem zmieni podejście do szofera. I zacznie go podrywać! Czy Piotrek będzie na tyle silny, by odrzucić zaloty nastolatki? Jak dalego posunie się córka szefa Zduńskiego?

Przeczytaj: M jak miłość. Leśniczy Franek pobity przez kłusowników! Natalka uratuje Franka? - WIDEO

W nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016 Piotrek postanowi przyznać się Góreckiemu, że ma na koncie wyrok w zawieszeniu za posiadanie narkotyków. Zduński nie będzie mógł dłużej milczeć, bo Olga wykorzysta jego błędy z przeszłości przeciwko niemu.

Nastolatka, która za plecami ojca imprezuje i pije z przyjaciółmi oraz bierze narkotyki już pierwszego dnia pracy Piotrka zagroziła mu, że wyleci z pracy jak tylko prawda o wyroku wyjdzie na jaw.

Zduński nie pozwoli się szantażować. Postawi na uczciwość i będzie liczył na to, że Górecki zrozumie jego sytuację biorąc pod uwagę fakt w jakich okolicznościach Piotrek został skazany i stracił prawo do wykonywania zawodu prawnika. Czy Górecki pozostawi Zduńskiego na stanowisku szofera kiedy dowie się, że został oszukany przez nowego pracownika?

Patrz: M jak miłość. Joasia będzie miała wypadek i trafi do szpitala!

Olga, której Piotrek wpadnie w oko, postara się, by jej ojciec nie zwolnił kierowcy. A ponieważ jest ukochaną jedynaczką swojego bogatego tatusia, to Górecki jest w stanie zrobić dla niej wszystko. 19-latka spróbuje uwieść Zduńskiego... Z jakim efektem? O tym widzowie przekonają się w nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: