SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy ojcem małej Hani

23.11.2015, godz. 07:57
M jak miłość. Ula (Iga Krefft) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski)
M jak miłość. Ula (Iga Krefft) Natalka (Marcjanna Lelek), Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Wojna sióstr Mostowiak z "M jak miłość" o leśniczego Franka (Piotr Nerlewski) zakończy się zwycięstwem Natalki (Marcjanna Lelek). Wiadomo już, że to Natalia i Franek będą razem w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2016 roku, a Ula (Iga Krefft) nie zdoła ich rozdzielić. Marcjanna Lelek i Piotr Nerlewski ujawnili jak potoczą się losy ich bohaterów w "M jak miłość".

Marcjanna Lelek i Piotr Nerlewski kilka dni temu byli gośćmi programu "Pytanie na śniadanie" i ujawnili jak się zakończy ta burza uczuć, który wybuchła między Mostowiaczkami a leśnikiem z Grabiny. - To, że jesteśmy tu razem sugeruje zakończenie tego miłosnego trójkąta na naszą korzyść. Wszyscy na Facebooku kibicują bardziej nam niż Uli - ujawniła serialowa Natalia.

Patrz: M jak miłość. Natalka molestowana przez instruktora nauki jazdy. Franek ją uratuje?

- Tak, wiadomo, że w to wszystko jest zamieszana jeszcze Ula. Może to jest kwestia złego ulokowania uczyć. Franek uczy się na błędach. Stara się o tę prawdziwą miłość. Głupio mu, ma świadomość tego, że zranił Ulę. I nie da się zapomnieć tego. Będzie się starał być ojcem Hani. Myślę, że sprawdzi się w tej roli - dodał leśniczy z "M jak miłość".


Natalka zrozumie, że Franek jest idealnym kandydatem na męża i tatę Hani (Maja Marczak). - Jest konkretny, ogarnięty, ma w sobie dużo opiekuńczości - chwali swojego ukochanego z "M jak miłość".

Marcjanna Lelek i Piotr Nerlewski poza planem "M jak miłość" bardzo się lubią. - Fajnie jest jak na planie spotyka się osobę, z którą można pożartować i nie tylko przegadywać teksty. A w trakcie przerw po prostu można pogadać o różnych rzeczach. Marcjanna ma dużo energii w sobie.

Patrz: M jak miłość. Kasia wróci? Marcin spotka sobowtóra Kasi. Agnieszka Sienkiewicz znów w M jak miłość?

Prywatnie leśniczy Franek z "M jak miłość" jest zajęty. Piotr Nerlewski ma dziewczynę, ale nie chciał o tym zbyt dużo opowiadać. Też jest aktorką i nie mają ostatnio zbyt wiele czasu dla siebie. Marcjanna Lelek również ma chłopaka.

Widzowie "M jak miłość" muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Odcinki serialu, w których uczucie Natalki i Franka zatriumfuje zostaną wyemitowane w TVP2 dopiero na początku 2016 roku. Ale warto czekać, bo ten miłosny wątek dostarczy fanom "M jak miłość" wielu emocji i wzruszeń.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: