SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika i Górecki kochankami? Olga na to nie pozwoli! - KULISY M jak miłość

M jak miłość. Monika i Górecki kochankami? Olga na to nie pozwoli! - KULISY M jak miłość

07.10.2016, godz. 10:03
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowy romans, który w serialu "M jak miłość" połączy Monikę (Anna Wendzikowska) i biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki) napotka wiele przeszkód. Jedną z nich będzie oczywiście Olga (Katarzyna Grabowska). Nastoletnia córka Góreckiego będzie chciała pozbyć się Moniki, bo nie spodoba jej się wybranka ojca. W "Kulisach serialu M jak miłość" już teraz widzowie mogą zobaczyć jak rozwinie się znajomość samotnej prawniczki i straszego o niej o blisko 30 lat milionera.

Jak dotąd Monika Ochman z "M jak miłość" nie miała szczęścia w miłości. Romansowała już z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński) i Zbyszkiem Filarskim (Andrzej Precigs), ojcem Kingi (Katarzyna Cichopek), a w ciążę zaszła z facetem, którego poznała na imprezie w klubie. Do tej pory nie wie nawet jak się nazywa ojciec jej córki Oleńki.

Po wielu miłosnych zawodach Monika desperacko szuka odpowiedzialnego, troskliwego partnera, który pomoże jej stworzyć rodzinę dla Oli. Idealnym kandydatem wydaje się być Jerzy Górecki, równie samotny jak ona milioner, który sam wychował Olgę.

Patrz: M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyński będą mieli romans?

Znajomość Moniki i Góreckiego,  która narodziła się podcza grilla u Zduńskich na Deszczowej w 1240 odcinku "M jak miłość" początkowo nie zapowiadała się aż tak poważnie. Z czasem jednak tych dwoje bohaterów połączy głębsze uczucie.

- Monika wyobraża sobie siebie u boku każdego mężczyzny, którzy pojawi się na horyzoncie, a jeżeli jej obiekt zainteresowań dobrze rokuje - ma super zawód i jest dobrze sytuowany, to już w ogóle wyobraża sobie przyszłość  u jego boku. Górecki jest dla niej fascynujący, choć ma za sobą przeszłość. To mężczyzna, w którym mogłaby się zakochać - przyznała Anna Wendzikowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia panikuje, że Agnieszka odbierze jej Tomka i Wojtusia

Bliskość Moniki sprawia, że Górecki robi się podatny na jej wpływy. I choć sytuacja dla obojga nie jest prosta, coraz bardziej brną w tę relację. Oczywiście przeszkodą staje się Olga, która nie jest zadowolona widząc ojca z młodą prawniczką.

- Dla Olgi to jest duży szok, że jej ojciec ma w ogóle jakieś życie uczuciowe. Mimo, że sama go do tego namawiała. Nastolatka inaczej to sobie wyobrażała. Robi się zazdrosna o Monikę. W końcu po śmierci matki to ona była najważniejsza dla ojca. Teraz nagle nie jest jedyną kobietą w jego życiu - powiedziała Katarzyna Grabowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Monika nie robi najlepszego wrażenia na Oldze. Kiedy 19-latka orientuje się, że coś jest między nią a Góreckim, to zaczyna intrygować, żeby ich rozdzielić. Potrafi wiele różnych rzeczy wymyślić, by pozbyć się Moniki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz "KULISY serialu M jak miłość" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: